Як стиснути музичний файл.

Для того щоб завантажити музичний файл нерідко потрібна його стиснути. Це можна зробити за допомогою спеціальних безкоштовних програм. Процес не складний, але розібратися з інтерфейсом таких програм самостійно буває важкувато.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • музичний файл;
  • -програма Free Audio Converter.
Інструкція
1
Скачайте програму Free Audio Converter. Для цього перейдіть за посиланням: http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Audio-Converter.htm, а потім натисніть на зелену кнопку справа з написом "Download now". З'явиться вікно, що пропонує зберегти файл . Натисніть "Зберегти", а після знайдіть завантажену програму в "Моїх завантаженнях" і відкрийте її.
2
У вікні програми знайдіть кнопку "Огляд" і приєднайте потрібний музичний файл . Дія повністю аналогічно приєднанню файл а до електронного листа. Відразу під кнопками "Огляд" і "Вихідний ім'я" є кнопки "Формати" і "Про файл и". В "Форматі" найкраще вказати МР3, а от у "Про файл е" на вибір запропоновано дуже велика кількість опцій. Ви можете вибрати високе, оптимальне, стандартне або низька якість.
3
Кожен варіант передбачає різний розмір файл а. Пам'ятайте, що чим менше файл , тим гірше якість звуку, губляться деякі нюанси аранжування і так далі. Тому перш ніж вибрати розмір, перевірте який розмір вам спочатку необхідний для завантаження і ні в якому разі не вибирайте менший.
4
Натисніть на кнопку "Вихідний ім'я" і вкажіть бажане назву файл а. Після процесу обробки зменшений файл можна буде знайти за цим імені. Можна відразу записати або змінити шлях до файл а, вказаний при натисканні кнопки "Обзор", щоб полегшити процес пошуку.
5
Тепер натисніть "конвертувати". З'явиться вікно з індикатором завантаження. Конвертація може зайняти декілька хвилин, але якщо ви бачите, що вже більше 5 хвилин стан завантаження не змінюється - натисніть на "Зупинити", перезавантажте комп'ютер і почніть весь процес з початку.
6
Якщо конвертація пройшла успішно - натисніть на "ОК", вікно з оповіщенням про успішно виконану операцію закриється. За ним буде інше вікно, вгорі якого написано "Процес завершений". У цьому вікні натисніть на кнопку "Закрити".