Як стиснути фото без Photoshop.

Пускай Adobe Photoshop - це незамінний інструмент в роботі з растровою графікою, але при вирішенні таких завдань, як стиснення зображень, можна обійтися і без нього. В даному випадку скористаємося програмою ACDSee.
Вам знадобиться
  • - Програма ACDSee Pro 4
Інструкція
1
На той випадок, якщо вам знадобиться оригінал, попередньо створіть копію зображення, розміри якого ви будете стискати. Запустіть програму ACDSee і натисніть пункт File, який знаходиться в лівій частині головного меню, а потім Open (або використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + O), виберіть необхідну фотографію і натисніть "Відкрити". Разом з потрібною фотографією в робочій області з'являться і ті зображення, які перебувають з нею в одній папці, але вам це не завадить.
2
Спочатку ви перебуваєте у вкладці Manage (режим сортування), але вам необхідно переміститися на вкладку View (режим перегляду). Це можна зробити декількома способами. Перший - клацанням лівої кнопки миші виберіть у робочій області необхідну фотографію і клацніть по вкладці View (вона знаходиться в правій верхній частині програми). Другий - зробіть по потрібному фото подвійне клацання.
3
Щоб відкрити меню редагування формату зображення, натисніть пункт меню Tools, потім Modify і Convert file format. Простіший варіант - використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + F. Відкриється вікно Batch Convert File Format.
4
У вкладці Format знаходиться список форматів. Виберіть JPEG і клацніть по кнопці «Format settings» праворуч від списку. Відкриється вікно JPEG options. Нас цікавить повзунок Image quality, який знаходиться в самому верху вікна. Щоб стиснути його, потягніть повзунок вліво на ту відстань, яку вважаєте за потрібне, і натисніть ОК.
5
Ви знову потрапите в меню Batch Convert File Format. Натисніть кнопку «Далі», потім ще раз «Далі» і Start Convert. З'явиться вікно, яке попередить вас про те, що ви хочете переписати існуючий файл, натисніть у ньому Yes, а потім «Готово». Розмір файлу змінений.
6
Щоб вийти з програми, натисніть пункт меню File> Exit або використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + W.