Як вставити фото в рамку psd. Як вставити фото в psd рамку в фотошопі.

Документи Adobe Photoshop, в яких зберігається інформація про проект (розташування шарів, координати кривих, кількість контурів і пр.) Мають розширення PSD (Photoshop Document). Якщо ви читаєте цю статтю, то у вас напевно є на жорсткому диску один такий документ і вам не терпиться використовувати його за призначенням. Що ж, приступимо.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і натисніть пункт меню «Файл», а потім «Відкрити» (або натисніть клавіші Ctrl + O), знайдіть необхідний psd-файл (він же рамка psd) і натисніть "Відкрити". Аналогічним способом відкрийте фотографію , яку ви хочете вставити в рамку. Тепер в програмі є два документи.
2
Активуйте документ з фотографією, виберіть інструмент "Переміщення" (гаряча клавіша V), затисніть на зображенні ліву кнопку миші і методом drag-n-drop (перетягуванням) перетяните фото на документ з рамкою. Якщо обидва документи відкриті вкладочно способом, перетяните фотографію спочатку на вкладку, почекайте пару миттєвостей, коли відкриється документ і продовжуйте перетягувати. Перемістивши, відпустіть ліву кнопку миші.
3
На документі з рамкою з'явиться ще один шар, який знаходитиметься поверх інших (якщо їх декілька) - фотографія, яку ви будете вставляти. Її розміри можуть не підходити, тому використовуйте гарячі клавіші Ctrl + T, щоб викликати команду вільної трансформації. По кутах і сторонам фотографії з'являться маркери - маленькі прозорі квадратики. Затисніть Shift (щоб зберегти пропорції зображення) і праву кнопку миші на якому-небудь кутовому маркері і змініть розміри фотографії до підходящих до рамки.
4
Тепер перейдіть на панель «Шари» (якщо панель відсутня, натисніть F7) і пересуньте шар з фотографією нижче шару з рамкою. Якщо ви правильно підібрали розміри фото, його краї повинні сховатися за рамкою. Якщо ні, знову натисніть Ctrl + T і виправте.
5
Якщо ви хочете зберегти отриманий результат, натисніть пункт меню «Файл», потім «Зберегти як» (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Shift + S), вкажіть шлях для майбутньої картинки, напишіть ім'я, встановіть в поле «Тип файлів »формат Jpeg і натисніть" Зберегти ".