Як відміряти 45 хвилин.

Не завжди в навчальному закладі справно працюють дзвінки. В цьому випадку викладачеві необхідний таймер, який подає сигнал про закінчення заняття рівно через 45 хвилин після запуску. Це зручніше, ніж періодично відволікатися для того, щоб подивитися на годинник.
Інструкція
1
Знайдіть несправну і не підлягає ремонту мікрохвильову піч. Вона обов'язково повинна бути з електронним управлінням (механічні таймери не володіють необхідною точністю).
2
Витримайте піч у відключеному від мережі стані не менше тижня. Це необхідно для розрядки наявного в ній високовольтного конденсатора.
3
Відкрийте корпус печі. Незважаючи на те, що високовольтний конденсатор тепер з великою ймовірністю знаходиться в розрядженому стані, все одно не доторкніться до нього, ні до будь-яким іншим силовим частинам печі: магнетрону, великому силовому трансформатору, високовольтному диоду.
4
Акуратно від'єднайте всі роз'єми від передньої панелі. Зніміть її разом з платою і клавіатурою.
5
На передній панелі є власний маленький силовий трансформатор. Підключіть до його первинної обмотці, розрахованої на 220 (Не 110!) Вольт, шнур з вилкою через запобіжник номіналом 0,25 ампера. Ретельно заізоліруйте всі з'єднання, добре закріпіть тримач запобіжника і шнур.
6
Помістіть панель в невеликий корпус, що виключає дотик до її деталям, які перебувають із зворотного боку.
7
Увімкніть вилку в розетку. Спробуйте виставити з клавіатури витримку і запустити таймер. Коли вона закінчиться, пролунає три гучних звукових сигналу.
8
Якщо ті кнопки, які необхідні для установки таймера, зіпсувалися і не реагують на натискання, відключіть таймер від мережі, підключіть паралельно їм нові кнопки і розмістіть їх на корпусі окремо. Потім закрийте корпус і перевірте роботу цих кнопок.
9
Перед проведенням аудиторного заняття зазначити час в мережу і виставте витримку в 45 хвилин. Почніть вести заняття тоді, коли цього вимагає розклад, керуючись показаннями звичайних наручних годинників та одночасно запустите таймер. Не розкривайте електронне табло в сторону аудиторії. Коли настане пора закінчувати заняття, ви разом зі своїми учнями чи студентами почуєте три гучних звукових сигналу.