Як зберегти живі троянди. чи можна зберігати квіти в холодильнику.

Завжди прикро і сумно спостерігати, як красуні троянди , подаровані коханою людиною або прикрашали свято, сумно в'януть вже через кілька годин. Хоча життя зрізаних квітів коротке, її можна спробувати продовжити за допомогою декількох нескладних дій.
Інструкція
1
Купуйте тільки максимально свіжі рослини. Іноді продавці, щоб швидше позбутися тих, хто гине квітів, заздалегідь красиво упаковують букет так, що троянди навіть важко розглянути за яскравим целофаном. Купуйте квіти по можливості у великому магазині, уважно виберіть троянди і попросіть при вас скласти букет.
2
Квіти швидко гинуть від нестачі харчування, яка починається, якщо їх судини виявилися забитими бульбашками повітря. Щоб цього уникнути, принісши троянди додому, занурте їх кінчики в воду і акуратно відріжте. Після цього квіти з води виймати не можна. Якщо все ж це відбулося, заново відріжте під водою кінці рослин.
3
Троянди швидко в'януть через те, що в воді бурхливо розвиваються бактерії. Щоб вода залишалася свіжою, додайте в неї 2 таблетки активованого вугілля, покладіть срібний виріб або додайте трохи кухонної солі (1 чайну ложку приблизно на літр води).
4
Дотримуйтесь температурний режим, придатний для рослин. Згадайте, як прохолодно і свіжо буває в квітковому магазині. Ідеальна температура для зберігання троянди - 5 градусів, тому якщо до свята залишилося кілька днів, троянди можна навіть зберігати в звичайному побутовому холодильнику. Принесені з вулиці троянди краще поставити в холодне місце.
5
Підгодуйте троянди , поставлені у вазу. Зазвичай для цього використовують 1 чайну ложку цукру на добу, але можна застосовувати спеціальні промислові добавки, що дозволяють довше підтримати життя квітки. До них відносяться, наприклад «Хрізал», «Бутонт,« Вітант »та деяких інших. Вони можуть допомогти зберегти життя троянди до 20-25 діб.
6
Щоб зелень для букета довше мала гарний вигляд, побризкати її з пульверизатора. Видаліть з води всі дрібні зайві листочки і гілочки, інакше вода швидко втратить свіжість. Також можна додати у воду трохи лимонної кислоти.