Як зробити голос грубим. Як навчиться мовчати.

Низький і часом грубий чоловічий голос, як не дивно, приваблює не тільки жінок, а й взагалі приємний будь-якого співрозмовника, тому що низький тембр сприймається в розмові набагато краще. Крім цього, деяким музикантам за жанром належить мати низький голос. Проте, знизити тон все-таки можливо.
Інструкція
1
Існують вправи, які знижують голос при систематичному їх повторенні. Наприклад, тягніть голосовими зв'язками букву «а» своїм звичайним голосом протягом десяти хвилин. Наступного дня тягніть цю ж голосну, але вже на тон нижче. Намагайтеся тягнути довго і рівно, підтримуючи первісний голосової тон.
2
Друга вправа походить на попереднє. Стоячи або сидячи, максимально наблизьте ваш підборіддя до грудей і вимовляєте «жжжжж», тобто дзижчите. Якщо ви піднімете голову, то тембр вашого голосу підвищиться, при опусканні - знову стане низьким. Це відбувається тому, що ваші зв'язки в цей момент напружені, і ви повинні тренуватися до тих пір, поки вони не стануть розслабленими.
3
Наступний спосіб прибрати з вашого голосу нотки писклявим вимагає хірургічного втручання. При місцевому наркозі хірург зробить вам надріз над нижньою частиною гортанного хряща, і, перевіряючи ваш голос, змінить його тон до бажаного.
4
Дихання виключно через ніс призводить до огрубіння голосових зв'язок набагато швидше, ніж дихання через рот. Тому якомога частіше робіть дихальні вправи, задіюючи саме ніс, або просто намагайтеся поменше дихати ротом.
5
Чоловічі гормони значно знизять ваш голос, і цей спосіб поширюється навіть на жінок. Але сам метод може привести до непередбачуваних гормональних порушень, які ви зможете усунути тільки за допомогою лікаря-ендокринолога і тривалої терапії.
6
Голосовий тренер, а також уроки співу, зуміють не тільки знизити ваш голос до бажаного тембру, але й поставлять, навчать керувати ним. Запишіться на гортанне спів, який, до всього іншого, розширить діапазон звучання вашого голосу.
7
І пам'ятайте, що такі поширені методи як куріння і вживання алкоголю хоч і сприяють огрублению вашого голосу, але в цілому значно знижують його можливості і приносять величезний збиток вашому здоров'ю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CBOlBK1hsI4