Як зняти емоційне напруження. Як зняти стрес і емоційне напруження.

Емоційне напруга незмінно супроводжує сучасній людині. Конфлікти, важка робота, тиск мегаполісів - постійні причини для переживань і нервозності. Рідкісному людині вдається зберігати спокій в таких нелегких умовах.
Інструкція
1
Фізичні навантаження здатні зняти будь-який стрес і напруга . Займайтеся спортом якомога частіше, в ідеалі - щодня. Ранкові пробіжки додадуть сил і енергії, піднімуть настрій, оскільки під час бігу в організмі виробляється «гормон щастя» - ендорфін. Якщо на роботі виник конфлікт, то вам необхідно виплеснути негативну енергію. Для цього чудово підійде боксерська груша. Також прекрасно знімає напруга плавання в басейні.
2
Для відновлення рівноваги можна піти і зворотним шляхом - повністю розслабитися. Відмінний спосіб привести до гармонії думки і почуття - це медитація. Запишіться на заняття, там вас навчать швидко розслаблятися і приводити в порядок свої емоції. Можна також відвідати масажиста. Розслабляючий масаж допоможе зняти не тільки фізичне, а й психічне напруга .
3
Постарайтеся частіше бувати на свіжому повітрі. У разі стресової ситуації буде непогано виїхати на природу або хоча б прогулятися по парку. Це допоможе вам відволіктися від непотрібних думок і розслабитися.
4
Влаштуйте будинку сеанс ароматерапії. Включіть тиху спокійну музику і запаліть аромалампу з ефірними маслами. Для цього підійдуть масло апельсина, лаванди, жасмину, пачулі. Вони допомагають боротися з безсонням, депресією, головним болем. Приляжте і постарайтеся ні про що не думати, а тільки насолоджуватися музикою. Полежіть так близько 20 хвилин.
5
Якщо емоційний напруга пов'язано з майбутнім виступом, або важливою розмовою або подією, потрібно обов'язково взяти себе в руки і постаратися розслабитися. Для цього зробіть кілька повільних глибоких вдихів і видихів і вимовляєте про себе підбадьорливі слова такого плану: «Я спокійний (на)», «У мене все вийде». Відомо, що аутотренінг допоміг жодній людині, так чому ж не навчитися застосовувати його в своєму житті? Якщо напруга занадто високо, можна прийняти таблетку валеріани, вона допоможе заспокоїтися.
6
Найголовніше правило, яке допоможе вам уникнути нервових розладів і сильного емоційного напруження: навчитеся не приймати близько до серця проблеми, що стосуються роботи, тому що це всього лише робота. В першу чергу думайте про своє здоров'я.