Як перебувати в центрі уваги.

Людям, які знаходяться в центрі загальної уваги, багато хто заздрить. Їх успіх в суспільстві, впевненість в собі привертає оточуючих. Здається, цим людям вдається абсолютно все, що задумано. Деякі хочуть походити на них, користуватися такою ж популярністю в інших. Але чи можна з сором'язливого, невпевненого в собі людину, перетвориться на зовсім іншу особу? Це цілком реально, головне працювати над собою в цьому напрямку.

Інструкція
1

Поспостерігайте за людьми, які є загальними улюбленцями, викликають симпатію в оточуючих. Подивіться, як вони поводяться, як спілкуються з оточуючими. Зробіть для себе висновки. Подумайте, яких якостей вам не вистачає для того, щоб перебувати в центрі уваги. Може бути, якісь дії або манери поведінки ви зможете взяти до себе на озброєння.

2

Працюйте над своєю впевненістю, підвищіть свою самооцінку. Тільки впевнений в собі і в своїх силах людина може привернути увагу оточуючих. Але не варто плутати це якість з самовпевненістю. Завищене зарозумілість може надати вам погану послугу.

3

Якщо ви сором'язливі, боїтеся проявляти ініціативу, то поміняйтеся в цьому сенсі. Наприклад, візьміть і першим підійдіть познайомитися з зацікавила вас людиною. Або в компанії друзів, замість того щоб сидіти і мовчати, запропонуйте їм незвичайне проведення часу або висловіть свою думку з обговорюваної теми, тобто станьте більш активним. Спочатку, звичайно, буде важко, але поступово ви станете більш розкутими.

4

Випромінюйте доброзичливість і позитив. До доброму, веселому людині люди потягнуться самі собою. Діліться з оточуючими своєю позитивною енергією, посміхайтеся їм, виявляйте їм допомогу при необхідності. Не дарма кажуть, що треба ставитися до людей так, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас.

5

Розвивайтеся. Багатосторонньо розвинені люди, з якими можна поговорити на різні теми, набагато цікавіше тих, у кого коло інтересів обмежений. Для свого розвитку і вдосконалення можете піти на спеціальні курси, тренінги, почитати відповідну літературу і т.д.

6

Навчіться не губитися в несподіваних і неприємних ситуаціях. Казуси трапляються з кожним, але одні починають тушуватися, інші переводять все на жарт. І ті люди, які вміють посміятися над своєю незручністю та незграбністю, викликають у оточуючих позитивне ставлення. Їм легше йти на контакт з людьми, так як вони не бояться опинитися в незручному становищі.

7

Будьте природні. Працювати над собою, безумовно, потрібно, але якщо ви будете намагатися здаватися тим, ким не є, це може виглядати безглуздо і смішно. Користі вам від такої поведінки не буде. Краще повільно і планомірно працювати над своїми недоліками, розвивати в собі товариськість, впевненість, лідерство та інші якості. При такому підході, можливо, одразу стати центром уваги вам не вдасться, але й нерозумно виглядати ви не будете.

Джерела
  • Як бути в центрі