Як зробити життя кращим. Як зробити генератор постійного струму самому.

По-справжньому щасливих людей, що насолоджуються життям, зараз не так багато. Велика частина людей живуть «як усі». Вони прокидаються вранці, снідають і йдуть на роботу. Увечері вони поспішають додому, щоб відпочити, сидячи на дивані або готуючи вечерю біля плити. Скажений темп сучасного життя виділяє дуже мало часу на повноцінний відпочинок. Якщо ваше життя теж перетворюється на рутину, тоді вам варто задуматися про те, як ви живете.
Інструкція
1
Дуже допомагає складання нового розпорядку життя. Посидьте будинку за зошитом і постарайтеся включити в нього ті справи, якими ви давно хочете зайнятися, але не можете через нестачу вільного часу. Якщо робота забирає багато часу - візьміть невеликий відпочинок або змініть її зовсім.
2
Свої фізичні і фінансові можливості оцінюйте тверезо. Включення в плани щомісячних поїздок на курорти не кожен може осилити, а ось прогулянка по найближчому лісі або поїздка в заміський будинок на вихідні - це те, що вам потрібно.
3
Не забувайте і про дрібниці. Купивши собі дрібничку, про яку давно замислюєтеся, ви зможете зробити собі приємно. Частіше балуйте себе приємними дрібницями.
4
Бувайте частіше на свіжому повітрі. Прогулянки в парках і скверах, а також щоденні ранкові пробіжки по найближчому до вашого будинку «острівця» природи допоможуть вам підбадьоритися і відволіктися від мирського життя. Якщо у вас немає такої можливості, поставте на балконі бігову доріжку, розмістіть там магнітолу і вставте в неї диск із записами звуків живої природи. Увімкніть бігову доріжку, магнітолу, закрийте очі і насолоджуйтеся самотою.
5
Взагалі, спорт - це одна із запорук поліпшення якості життя. Людина, яка регулярно займається улюбленим спортом, стає здоровіше, бадьоріше і його сприйняття життя міняється кардинально. Підберіть відповідний для вашого віку вид спорту. Він неодмінно повинен бути і вашим коханим. Цим самим ви зможете підтримувати себе у формі і отримувати від цього заряд задоволення і гарного настрою.
6
Частіше себе радуйте. І привід тут не має значення. Сходіть в ресторан, подаруйте собі подарунок самі, рушайте в подорож. Та хіба мало чого ще можна придумати. І, звичайно, любите себе. Тоді і життя сама зміниться на краще.