Як збити молоко для латте. Як збити молочну піну для латте.

Якщо вам потрібно збити молоко , значить ви вирішили приготувати вдома кави- латте. Молоко з жирністю 3,2% саме відповідне для цієї мети. При збиванні такого молока, молекули повітря вступають в контакт з білковими сполуками, в результаті чого утворюється спокуслива і стійка піна, на якій можна робити гарні малюнки.
Інструкція
1
Для збивання спокусливою піни, скористайтеся паровим краном, так званої в народі «кавоварки» або кава-машини. Налийте тепле молоко в спеціальний металевий глечик - пітчер. Перевірте і підготуйте паровий кран. Для цього відведіть його в сторону і на пару секунд увімкніть, що б скинути зібралася воду. Потім занурте його в глечик з молоко м практично до самого дна. Увімкніть і вимкніть через секунду. Повторіть коротку подачу пара два рази. Потім плавно і впевнено починайте піднімати носик пароотводной крана вгору до кордону молока і повітря. Саме тут і утворюється пінка. Злегка нахиліть глечик, влаштуйте краном маленьку бурю. Вимкніть пристрій, як тільки утворилося потрібну вам кількість піни. Запам'ятайте, весь процес повинен відбуватися на краю глечика. Стійку молочну піну виходить зробити не завжди. Тренуйтеся, і у вас почне вийдуть густа і стійка піна.
2
Якщо ні кава-машини, скористайтеся невеликим молочним міксером, які мають різні насадки. Злегка підігрійте молоко на газовій плиті або в мікрохвильовій печі. Гаряче, але не прокіпеченное молоко легко збивається. Залийте молоко в металеву ємність, нахиліть її, потім занурте в неї міксер з насадкою і почніть збивати. Рухайте насадкою в різних напрямках, поки молоко не почне пінитися. Виберіть той режим міксера, який має низьку амплітуду і високу швидкість. Пробуйте різні насадки, поки не підберете найбільш підходящу для отримання шовковистою піни.
3
Ще один спосіб збивання піни для кави це френч - прес. Підігрійте молоко , але не доводьте його до кипіння. Залийте підігріте молоко у френч-прес. Слідом почніть опускати плунжер. Обережно візьміть кришечку почніть збивати молоко , піднімаючи і опускаючи поручень. Молоко почне пінитися і здуватися. Зверніть увагу на те що, при перегріві молока, піна не зіб'ється.
4
Піну з молока можна збивати блендером, віночком або будь-яким іншим подібним пристроєм. Але це займає велику кількість часу. Злегка нагріваючи молоко над паром, збивайте швидкими рухами.
Для отримання хорошої піни потрібно вибрати молоко з жирністю 3,2%. З молока з меншою жирністю буде дуже важко добитися піни потрібної консистенції. Піна виходить за рахунок збивання молока дуже швидкими обертальними рухами. Молочна піна утворюється шляхом з'єднання повітря з білками і жирами в молоці.
Вам знадобиться
  • Молоко;
  • Міксер;
  • Віночок;
  • Блендер;
  • Френч - прес
  • Стакан або інша ємність.
Інструкція
1
Візьміть обрану вами ємність, налийте в неї молоко.
2
Опустіть міксер або інший прилад, вибраний вами, в молоко і увімкніть його. Починайте збивати спочатку на самій мінімальній швидкості, а потім збільште. Обертайте прилад в різних напрямках для збільшення зовнішнього впливу на молоко. Збивайте до тих пір поки не отримаєте піну потрібного стану.
3
Вимикайте міксер. Піна готова!
4
Налийте молоко в френч - прес, закрийте кришкою. Опускайте і піднімайте поручень швидкими поступальними рухами.
Зверніть увагу
При перегрів молока білок розщеплюється, піни перестав будет.Включайте і вимикайте прилади для збивання безпосередньо в ємності з молоком, інакше буде заляпана вся кухні і ви самі.Прі купівлю молока перевіряйте термін придатності і відсоток жирності.
Корисна порада
Вилку можна використовувати для отримання легкої пени.Молочную піну для кави потрібно готувати з теплого молока, але не горячего.Із сільського молока від домашньої корови, піна виходить хороша. Але таке молоко бажано прокип'ятити. Якщо ви вирішили купити таке молоко, то купуйте на ринку, там лікарі перевіряють його на шкідливі бактерії.