Як написати смс на мобільний телефон.

Спілкування з допомогою СМС - це дуже популярний альтернативний спосіб обміну інформацією у молоді. Багато людей вже оцінили його достоїнства - тихий прийом повідомлень і відносно невелика вартість.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - номер телефону абонента, якому хочете відправити повідомлення;
  • - грошова сума на рахунку телефону.
Інструкція
1
Для початку придумайте текст. Це може бути привітання з днем народження, який-небудь датою, просто повідомлення типу «двері не закрив», може бути, ви хочете повідомити будь-яку новину.
2
Намагайтеся писати текст максимально коротко. Обсяг одного СМС складає всього 50 знаків з пробілами. Можна, звичайно, написати і більш довгий текст, при цьому слід пам'ятати, що вартість такого тексту буде дорожче. Повідомлення довжиною 51 знак з пробілами коштуватиме як 2 повідомлення. В цьому випадку намагайтеся максимально використовувати залишилися знаки. Крім того, довжина повідомлення буде залежати і від того, кому ви пишете. Погодьтеся, з малознайомою людиною для початку було б непогано привітатися.
3
Ніколи не набирайте текст, перебуваючи за кермом, пересуваючись пішки по вулиці в ожеледь, а також при переході проїжджої частини, трамвайних або залізничних колій. Не намагайтеся набирати текст СМС , перебуваючи на небезпечному об'єкті, стройке і в інших випадках, коли недолік вашої уваги може призвести до тяжких наслідків. Набирати текст СМС можна, коли від вас не потрібно підвищеної уваги.
4
СМС дуже зручно писати в режимі Т9. Цей режим намагається вгадати слово, яке складається з комбінації букв, які ви набираєте. При відсутності слова в базі даних вашого телефону, слово можна скласти частинами або по складах в режимі Т9.
5
Набирати частина повідомлення з цифр, краще за допомогою режиму «123». Це буде значно швидше, ніж шукати в Т9 або в звичайному режимі потрібну цифру. Крім того, цифри «0» і «1» в звичайному режимі можна знайти тільки в кінці довгого списку символів.
6
Набирати змішаний текст за участю не лише російських символів краще в режимі «Абв», якщо модель телефону дозволяє.
7
Для всіх текстових режимів є три варіанти заголовних букв. Кожен з варіантів режиму налаштований або на початок пропозиції з великої літери, або на написання тексту тільки заголовними буквами. Наприклад, режим «Т9АБВ» буде набирати текст тільки заголовними, режим «Т9Абв» буде автоматично після точки ставити першу букву заголовної, а режим «Т9абв» буде набирати текст малими літерами до першої точки, потім він автоматично переключиться в «Т9абв» і першу букву після точки зробить заголовної.
8
Після того як текст складено, його треба відправити. Для цього в поле адресата ввесдіте номер мобільного телефону. Якщо у вас в телефоні цей номер є, то треба просто додати його в список адресатів.