Як витягнути музику з кліпу.

Вподобану пісню хочеться слухати знову і знову. Але що робити, якщо ця пісня потрапила до вас у вигляді звукової доріжки відеофайлу? Щоб додати цю пісню в плей-лист кишенькового плеєра, вам доведеться зберегти її у вигляді окремого звукового файлу.
Вам знадобиться
  • - аудіоредактор Adobe Audition;
  • - відеофайл з музикою.
Інструкція
1
Відкрийте звукову доріжку кліпу в програмі Adobe Audition. Зробити це можна за допомогою команди Open Audio from Video («Відкрити аудіо з відео») меню File («Файл»).
2
За допомогою кнопки Play («Грати») з панелі Transport («Переміщення»), яка знаходиться в нижній лівій стороні вікна програми, запустіть відтворення музики. Те ж саме ви можете зробити, натиснувши на клавішу «Пробіл» на клавіатурі вашого компьютера.Прі необхідності збільште гучність завантаженого звуку. Це можна зробити за допомогою фільтра Normalize («Нормалізація») з групи Amplitude («Амплітуда») меню Effects («Ефекти»). Введіть величину в поле Normalize to («Нормалізувати до»), натисніть на кнопку ОК і прослухайте результат.
3
Приберіть зайві фрагменти на початку і кінці кліпу , якщо це потрібно. Для того щоб це зробити, встановіть покажчик курсору на те місце в аудіозапису, з після якого починається фрагмент кліпу , який ви збираєтеся зберегти. Затиснувши ліву кнопку миші, виділіть частину звукової хвилі від позиції покажчика курсора до початку звуку. Приберіть виділений фрагмент, натиснувши на клавішу Delete. Цим же способом приберіть зайвий фрагмент наприкінці кліпу .
4
При необхідності можете додати секунду тиші перед початком музики. Для цього встановіть покажчик курсору на місце в аудіозапису, куди буде додано фрагмент тиші і скористайтеся командою Silence («Тиша») з меню Generate («Генерувати»). У вікні, вставте тривалість тиші в секундах і натисніть кнопку ОК.
5
Збережіть оброблений звук. Для цього скористайтеся командою Save As («Зберегти як») меню File («Файл»). У вікні налаштувань команди введіть ім'я, під яким буде збережено звук з кліпу . Виберіть тип файлу із списку в нижній частині вікна. Клацніть по кнопці Options («Параметри») і виставите настройки компресії. У випадку якщо ви зберігаєте музику з кліпу в форматі mp3, вам буде потрібно вказати бітрейт файлу. Досить розумним рішенням буде зберегти звук з бітрейтом исходника. Інформацію про вихідний бітрейте зберігається звуку ви можете отримати, відкривши в провіднику папку з кліпом і якшо по відеофайлу правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Властивості» з контекстного меню. У вікні властивостей переключіться на вкладку «Зведення» і клацніть по кнопці «Додатково» .Щелкніте по кнопці ОК у вікні опцій mp3 і по кнопці Save («Зберегти»).