Як запрограмувати універсальний пульт. Як запрограмувати пульт dusстанція.

Універсальний пульт дистанційного керування дозволяє замінити кілька звичайних, якщо в одній кімнаті знаходиться велика кількість техніки. Але для цього його необхідно попередньо запрограмувати.
Інструкція
1
Придбавши універсальний пульт , не викидайте наявні звичайні. Вони можуть знадобитися в будь-який момент, наприклад, якщо універсальний вийде з ладу, а якщо він запам'ятовує, то для повторного його навчання після зміни батарейок. Крім того, на універсальному пульт е може не бути деяких кнопок, яких немає на штатному і які можуть знадобитися для зміни налаштувань апаратури.
2
Якщо пульт є не запам'ятовуючим, а програмованим за кодами, знайдіть в його інструкції список цих кодів. Натисніть одночасно клавішу програмування і клавішу вибору потрібного вам апарату. Загориться світлодіод. Введіть цифри коду, вибравши його у списку по виробнику та увазі апарату. Світлодіод згасне. Якщо один код не підійшов, а в інструкції для одного і того ж поєднання виробника та виду апарату їх зазначено декілька - спробуйте інший.
3
Якщо виробника апарату немає в списку в інструкції, спочатку включіть апарат з передньої панелі або штатним пульт ом. Натисніть на універсальному пульт е одночасно клавішу програмування і клавішу вибору бажаного апарату. Почніть натискати на універсальному пульт е кнопку включення живлення до тих пір, поки апарат не вимкнеться. Після цього знову натисніть на клавішу програмування.
4
У більшості запам'ятовуючих пульт ов, на відміну від більшості пульт ов, програмованих за кодами, інтерфейс користувача не стандартизований. Перед тим як приступати до навчання пульт а, спочатку перевірте, чи немає для апарату, яким ви хочете керувати, готового коду. Про спосіб його введення дізнайтеся в інструкції. Якщо готовий код відсутній або він не підійшов, здійсните навчання. Ввівши пульт у відповідний режим, натисніть кожну з клавіш або спочатку на штатному, потім на якому навчають пульт е, або навпаки, залежно від моделі останнього. Якщо на запоминающем пульт е менше клавіш, ніж на штатному, програмуйте тільки ті з них, які вам потрібні. При відсутності клавіш з тими чи іншими назвами запрограмуйте сусідні невикористовувані, попередньо записавши відповідність їх назв на штатному і запоминающем пульт ах.