Як перевірити АКПП самому на Тойоті.

При купівлі автомобіля з пробігом, не буде зайвим переконатися в працездатності основних вузлів і агрегатів. Не секрет, що від правильної роботи коробки-автомата буде залежати не тільки витрата палива, динаміка розгону і плавність перемикань, але й термін служби як коробки, так і двигуна.
Вам знадобиться
  • Якщо на машині немає тахометра, то знадобиться зовнішній тахометр для зчитування оборотів двигуна під час тестів.
Інструкція
1
В першу чергу, треба перевірити стан рідини АКПП . Для цього треба витягнути щуп АКПП і нанести з нього частину рідини на аркуш білого паперу. В ідеалі, рідина червонуватого кольору, без будь-яких чорних твердих частинок і розчиненого в ній металевого порошку. Чорні частки говорять про сильному зносі фрикційних дисків, а металевий порошок - про знос рухомих частин коробки-автомата. Легка домішка чорного кольору в незначній кількості, говорить про необхідність міняти рідину.
2
Обов'язково треба перевірити рівень рідини. Для цього при працюючому двигуні, утримуючи машину на гальмі, потрібно включити передачі в послідовності «D» - «2» - «L», роблячи паузи близько 2 секунд на кожному режимі і поставити селектор в положення «N». Відразу після цього, витягнути щуп АКПП , стерти з нього рідину і вставити назад до упору і знову витягти. Рівень повинен знаходитися посередині між верхньою і нижньою відмітками.
3
Поцікавтеся, яка рідина залита в коробку. Тип рідини повинен відповідати даному автомобілю. На переважній більшості автомобілів Тойота, застосовується рідина для АКПП Dexron Type T-4. Бувають винятки, наприклад Toyota Mark-2, де в коробці-автоматі використовується Dexron D-2.
4
На легковий Тойоті треба обов'язково подивитися піддон коробки, чи не утиснений Чи він всередину від попадання на камінь. Від стану піддону залежить, який пропускною спроможністю володіє фільтр і безпосередньо залежить, як працюватиме АКПП . Заодно потрібно подивитися, чи не підтікає рідина.
5
Бажано провести стоянкове тест гідротрансформатора. Заодно з'ясується, як працює двигун під навантаженням. Для цього при працюючому двигуні, утримуючи машину на гальмі, включити передачу «D» і натиснути педаль газу повністю на 5 секунд. При цьому не повинно бути ніяких сторонніх звуків, обороти двигуна повинні знаходитися в межах 1800 - 2200об/хв. Тримати газ більше 5 секунд не рекомендується, оскільки можливий перегрів рідини в гидротрансформаторе.
6
Потім потрібно провести тест коробки в русі. Мета - з'ясувати, як перемикаються передачі, спробувати всі режими, щоб переконатися в правильному алгоритмі їх роботи.