Як зробити підігрів тосола. Як уменшить температуру тосола на газелі.

Пуск двигуна в умовах морозної зими дуже утруднений. Крім того, двигун піддається підвищеному зносу через високу в'язкості моторного масла ( тосола ), яка спостерігається при низьких температурах. Знизити знос двигуна при його запуску і значно полегшити цей процес допоможе передпусковий підігрівач масла.
Інструкція
1
Візьміть нагрівальний елемент від електричного вулканізатора, що працює від напруги 12 вольт. Вибір нагрівального елемента такого типу дозволить живити майбутній підігрівач від автомобільного акумулятора і підігрівати тосол перед пуском при будь-яких умовах зберігання автомобіля. Крім того, даний варіант не сильно розрядить акумулятор перед запуском, а навіть навпаки - дозволить розігріти АКБ. Після цього вона буде краще крутити стартер.
2
Для корпусу підігрівача підберіть відповідний циліндр. Важливо, щоб ця деталь складалася з двох частин, що з'єднуються гвинтами або за допомогою інших видів кріплення. Це забезпечить зручність при виробництві підігрівача і його ремонті. Передбачте герметизирующую прокладку для місць кріплення частин корпусу.
3
Нагрівальний елемент розташуйте всередині корпусу між двома шарами азбесту. Елемент повинен бути встановлений щільно, без зазорів за азбестовим шаром, і не стикатися з корпусом підігрівача.
4
Для установки підігрівача необхідно виконати дві стійки. Вони ж будуть нести функцію контактів, тобто підводити напруга до підігрівника.
5
С картера двигуна частково зніміть в двох місцях ребра охолодження на нижній поверхні картера. Потім просвердлите два отвори для контактів підігрівача.
6
Нагрівач встановіть так, щоб він розташовувався на висоті 8-10 мм над дном картера. Додаткова зручність в установці підігрівача принесуть люки, якщо вони встановлені на картері. Такі є, наприклад, на «Москвичі-412».
7
Електричну ізоляцію контактів-стійок від корпусу підігрівача і від дна картера виконайте за допомогою втулок і шайб. Матеріал виготовлення цих елементів повинен забезпечувати теплову та електричну ізоляцію. Кращим матеріалом буде фторопласт. Врахуйте, що їх установка повинна перешкоджати проникненню масла всередину корпусу нагрівача і витоку його з картера.
8
Встановлений таким чином підігрівач підключіть до електричної системи автомобіля через випрямляч.
Корисна порада
Установку підігрівача буде корисно поєднати з заміною масла.