Як уберегти автомобіль від викрадення.

Якщо ви стали щасливим власником нового автомобіля, з першого ж дня подбайте про його захист від викрадачів. Уберегти машину від угону досить просто, проте важливо підійти до цього питання з усією серйозністю.
Інструкція
1
Першим ділом поставте на ваш автомобіль сигналізацію. Це пристрій, що оповіщає про вплив на машину гучним звуковим сигналом. Також деякі системи посилають сигнали прямо на мобільний телефон власника машини. Про те, яку сигналізацію найкраще буде встановити на автомобіль, ви зможете дізнатися в сервісному центрі.
2
Щоб уберегти автомобіль від угону , однією сигналізації буде мало: викрадачі давно навчилися справлятися практично з усіма моделями, представленими на ринку. Крім неї встановіть одне з додаткових засобів захисту автомобіля: іммобілайзер, блокіратор або «секретку».
3
Іммобілайзер - це електронний пристрій, що імітує поломку автомобіля. Він блокує електронні ланцюги авто, щоб викрадач не міг завести двигун. Головна його перевага в тому, що знайти грамотно захований іммобілайзер практично неможливо. В деяких іммобілайзера для роботи використовується радіоканал, однак через малого радіусу дії перехопити його сигнал досить складно.
4
блокіратор називається механізм, блокуючий доступ до будь-якої частини автомобіля. Існують блокіратори капота, коробки передач, гальм і зчеплення. Ці пристрої забезпечують високу ефективність захисту автомобіля при спільному використанні з іншими протиугінними засобами.
5
секретки також є ефективним засобом, що дозволяє вберегти автомобіль від угону . Вона являє собою кнопку, чи не натиснувши яку неможливо буде запустити двигун. Викрадач, не знаючи розташування кнопки, не зможе завести машину.
Корисна порада
Яке протиугінний засіб вибрати - вирішувати тільки вам. Однак пам'ятайте, що грамотний викрадач може впоратися практично з будь-яким захисним пристроєм. Тому щоб забезпечити автомобілю максимальний захист, встановіть на нього кілька протиугінних пристроїв.