Як форсувати двигун мотоцикла.

Для форсування мотоциклетних двигунів розроблені і застосовані на практиці різноманітні методи. Деякі з них цілком можна застосувати в умовах домашнього гаража, застосування деяких можливо тільки в спеціалізованих підприємствах з мотоциклетного тюнингу. Одні методи відрізняються своєю відносною простотою і невисокою вартістю, інші дуже технологічні і можуть коштувати значно дорожче самого мотоцикла .
Інструкція
1
Перед форсировкой будь-якого двигуна зніміть встановлений обмежувач потужності. Без цього процес форсування втрачає всякий сенс. Часто замість обмежувача потужності встановлений обмежувач максимальних обертів. Видаліть і його. Після форсування двигуна, швидше за все, мотор буде розвивати максимальну потужність і крутний момент на більш високих оборотах.
2
Чип-тюнінг являє собою перепрограмування системи управління двигуном для того, щоб він розвивав більш високі показники. На практиці все виглядає простіше: для форсування змінюється блок управління уприскуванням. Для того щоб зробити це самостійно, не потрібно великих пізнань. Придбайте такий блок для мотоцикла в Мотомагазин, що продає тюнінгові комплекти. Інструкція по установці буде додаватися до виробу. Цей метод форсировки підходить винятково для сучасних мотоциклів зарубіжного виробництва.
3
Якщо мотоцикл має карбюраторну систему харчування, для його форсування також є широке розмаїття методів. Стандартний карбюратор розточити, збільште діаметри вікон, жиклерів, поміняйте налаштування. Або встановіть два карбюратора, на двоциліндровому двигуні. Якщо є можливість придбати спеціально розроблений спортивний карбюратор, купите і встановите його. Але не до всіх моделей вітчизняних мотоциклів можна підібрати підходящу модель.
4
Випускну систему підслідний двигуна теж варто модернізувати. Встановіть прямоточний глушник, придбаний в тому ж Мотомагазин. Більш серйозним тюнінгом буде установка повністю нової спортивної системи випуску. Для її інсталяції в двигун, можливо, доведеться звернутися в тюнинговую фірму.
5
Турбонаддув - серйозний спосіб форсувати двигун. Не для всіх мотоциклетних двигунів тюнінгові фірми випускають готові варіанти. Навіть при наявності кит-комплекту турбонагнетателя зверніться до фахівців для його установки на мотоцикл.
6
Тюнінг циліндро-поршневої групи підслідний двигуна полягає у підвищенні ступеня стиснення двигуна. Для цього змініть камеру згоряння шляхом фрезерування поршнів, змініть величину ходу поршнів шляхом установки спортивного коленвала. Відрегулюйте фази газорозподілу і кути установки запалювання під нову ступінь стиснення. Врахуйте, що в багатьох випадках для встановлення турбонаддува або компресора на двигун буде потрібно не збільшення, а зменшення ступеня стиснення.
7
Крім перерахованих, придбайте і встановіть тюнінгові комплекти, без яких неможливий жоден форсований двигун. Це повітряний фільтр нульового опору, спортивний распредвал, здатний працювати на високих і надвисоких оборотах, спортивна система запалювання та багато іншого. Всі заздрості від ступеня форсировки і фінансових можливостей власника.
Корисна порада
Форсований двигун споживає більше високоякісне паливо з вищим октановим числом і спеціальне масло для форсованих двігателей.А ще форсований двигун більш чутливий до своєчасності і якості технічного обслуговування.
Потужність застарілого двотактного двигуна мотоцикла «Іж Планета» при бажанні можна підвищити, навіть не завдаючи серйозного збитку ресурсу. Цим способом активно користувалися радянські спортсмени в 70-х і 80-х роках минулого століття для підготовки машин до змагань з мотокросу та багатоденним ралі.
Вам знадобиться
  • - механічна майстерня середнього рівня оснащення;
  • - справний двигун Іж Планета
Інструкція
1
У першу чергу пополіруйте щоки коленвала і надайте тілу шатена обтічну форму. Це необхідний атрибут підготовки будь-якого двотактного мотора. Потім виточите зі сталі марки ЗОХМА або ЗОХГСА нові щоки кривошипно камери із зовнішнім діаметром 133 мм. Балансуючу вибірку під нижню головку шатуна зменшите до 54,5 мм. Дисбаланс компенсуйте виточування отвори 28х20 мм знизу щоки на відстані 38,5 мм від центру. Отвір закрийте дюралевій заглушкою.
2
Щоб мотор легко розкручувався до високих обертів, полегшите колінвал. Для цього його особові щоки отфрезеруйте так, щоб їх діаметр знизився з 52 до 40,5 мм. Отримані отвори закрийте кришками з дюралю, зачеканьте і заполіруйте їх. Модернізований таким чином вал відбалансують. Всі виконані зміни покращують жвавість мотора на шкоду плавності ходу.
3
Щоб поліпшити плавність ходу і тяговитість двигуна замість клонували змініть корінні підшипники. У даного мотора вони є слабкою частиною і швидко розсипаються. Для усунення цього недоліку внутрішні ролики марки 2505К замініть на два сошлифовать до товщини 9 мм шарикопідшипника марки 6205. Встановіть їх в картер, нагрійте до 100 градусів і гарячими вставте в колінвал. Для підведення мастила до них проточите канавку глибиною 1 мм в картері на відстані 17 мм від кільця-стопора зовнішнього підшипника.
4
Загерметизуйте кривошипну камеру з лівого і правого боку сальником від «Яви 638». Під лівий сальник зі сталі марки 45 виточите кільце на колінвал і відполіруйте його зовні. З правого боку запресуйте в картер роликовий підшипник 42205, сошлифовать до 10 мм і встановіть кришку з сальником від Іжа-Юпітера. Маслопроводящіе канали з кривошипно камери заглушите, а замість них встановіть дві пластикові трубки діаметром 4-5 мм для підведення масла.
5
Замініть карбюратор. Радянські спортсмени ставили «Микуни» або К-62Д від Іжа Планети-Спорт. Або славилися своєю надійністю на пересіченій місцевості карбюратори від ЧЗ-250, ЧЗ-500. В даний час для двотактних мотоциклів можна підібрати більш сучасний тюнінговий карбюратор.
6
Для поліпшення роботи системи запалювання генератор замініть сучасною моделлю від мотоцикла «Сова». Якщо хочете підвищити потужність на високих оборотах, замовте у фахівців виготовлення нового електронного комутатора. Підсумком всіх робіт стане істотно більш потужний мотор зі збільшеним вдвічі ресурсом.