Як зарядити повністю розряджений акумулятор. якщо акумулятор повністю розряджений.

Якщо повністю розряджений автомобільний акумулятор , визначте його ємність, приєднаєте його до зарядного пристрою і заряджайте малим струмом, який розраховується залежно від ємності. Зарядити повністю розряджений акумулятор мобільного телефону або плеєра складніше - тут доведеться застосувати кілька варіантів.
Вам знадобиться
  • зарядний пристрій, блок живлення.
Інструкція
1
Зарядка автомобільного акумулятор Аеслі акумулятор автомобіля повністю розрядився, краще не намагайтеся відразу завести його, «підкорити» від зарядного або акумулятор а іншого автомобіля. Щоб не зіпсувати акумулятор , відразу зніміть його, занесіть в приміщення спробуйте зарядити. При зарядці подавайте струм не більше 10% від ємності акумулятор а. Якщо, наприклад, акумулятор має ємність 55 ампер-годин, подавайте на нього струм не більше 5,5 ампера і заряджайте його 10 годин. При зарядці зніміть кришки акумулятор а і стежте за тим, щоб він не перегрівся і не закипів. В цьому випадку акумулятор може назавжди вийти з ладу.
2
Якщо акумулятор герметично закритий і не вимагає догляду за собою, то при його зарядці встановлюйте ще більш слабкий струм - 2,5% від ємності акумулятор а. Для 55 ампер-годинного акумулятор а цей струм складе 1,375 А, а час зарядки складе 40 годин. Якщо є можливість, використовуйте зарядні пристрої з режимом «знижується зарядки», який зменшує струм у міру заряджання акумулятор а, не дозволяючи йому перегріватися.
3
В деяких зарядних пристроях є функція швидкої зарядки. Її можна використовувати тільки в крайньому випадку, оскільки вона значно знижує термін служби акумулятор а.
4
Зарядка акумулятор а мобільного телефону або плеераЛітіевие акумулятор и, використовувані в цих пристроях, при повній розрядці блокуються спеціальними контролерами, тому вважається, що зарядити їх неможливо. Але спробувати варто. Перш за все, поставте пристрій на зарядку на кілька годин. Якщо не допомогло - зніміть акумулятор і подайте на нього напругу від блоку живлення, але не вище 4,2 вольта. Через годину встановите назад. Якщо заряд не з'явився - знайдіть контролер батареї і подайте напругу, обійшовши його. Акумулятор почне заряджатися, але може і вибухнути, тому будьте дуже обережні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A3icfYQKO4Y