Як організувати домашній бізнес.

Багато людей серйозно замислюються про створення власного бізнесу, але їх зупиняє, перш за все, перспектива зіткнутися з труднощами при організації своєї справи. Багатьох складних моментів при початку бізнесу можна уникнути, якщо зупинити свій вибір на домашньому бізнесі. Невелике справу, якою ви можете керувати, не виходячи з дому, з часом здатне принести вам нехай невеликий, але стабільний додатковий дохід.

Вам знадобиться

Стартовий капітал, комп'ютер з виходом в інтернет

Інструкція
1

Визначте сферу діяльності, в якій ви відчуваєте себе найбільш впевнено. Безумовно, бізнес бажано вибирати в тій сфері, яка для вас цікава, в якій ви розбираєтеся, хоча б і на аматорському рівні. Якщо справа не буде викликати у вас позитивних емоцій, через якийсь час інтерес до бізнесу у вас може зникнути. Особливо, після невдалого досвіду, неминучого при становленні справи.

2

В сучасних умовах найбільш цікавим видом домашнього бізнесу є електронна комерція. Під цим терміном слід розуміти численні способи ведення справ в інтернеті, але кожен спосіб вимагає наявності товару або послуги, яку ви будете пропонувати споживачам. Виберіть електронний продукт, який ляже в основу вашого домашнього бізнесу. Це може бути, наприклад, електронна книга, власноруч виконане посібник з якого-небудь добре вам знайомого виду діяльності, програмне забезпечення і так далі.

3

Якщо ви є успішним фахівцем в області юриспруденції, бухгалтерського обліку, в інших сферах діяльності, то відкрийте бізнес з дистанційного надання відповідних консультаційних або освітніх послуг.

4

Визначте, скільки часу на день ви зможете приділяти бізнесу. Ваша справа може бути як основним заняттям, так і доповненням до повсякденної роботи. Враховуйте, що на першому етапі від кількості часу, який ви вкладаєте у свій домашній бізнес, багато в чому буде залежати, яких результатів ви досягнете. Якщо бізнес є для вас лише додатковим джерелом доходу, відведіть для нього, як мінімум, 2-3 години на день.

5

Визначте, який початковий капітал вам буде потрібно. Якщо ви вирішили зайнятися електронною комерцією, вам знадобляться кошти для придбання персонального комп'ютера (ноутбука) і відповідного програмного забезпечення. Передбачте також витрати на оплату послуг провайдера, оскільки без підключення до інтернету вам не обійтися. Ймовірно, вам знадобиться персональний сайт, створення і підтримка роботи якого також потребуватиме фінансових витрат. Ще одна з статей витрат - реклама, на яку рекомендується виділяти не менше 3% від прибутку, який приносить бізнес.

6

Визначте, яким чином ви будете просувати свій продукт (товар або послугу). Сьогодні набирає популярність такий вид просування як контекстна реклама, послуги з розміщення якої пропонують великі пошукові системи, наприклад, Google або Яндекс. Існують також безкоштовні способи реклами, зокрема, блоги. Враховуйте тільки, що вибираючи ведення блогу для реклами своїх товарів чи послуг, ви витратите більше часу на залучення зацікавлених клієнтів.

Джерела