Як виростити бізнес.

Бізнес , що демонструє прекрасні показники на початку свого розвитку, може згодом уповільнити своє зростання і перестати приносити прибуток, якщо його засновники не думатимуть про прямування обраної стратегії, пошуку конкурентних переваг і людей, здатних рухати бізнес вперед. Не варто забувати і про маркетинг, який дозволить залучити нових клієнтів та підвищити продажі.
Інструкція
1
Складаючи бізнес-план, ви напевно виробили з партнерами стратегію, якої збиралися слідувати при подальшому зростанні бізнесу. Наприклад, це могла бути стратегія книгарні продавати літературу лише певного характеру. Намагайтеся дотримуватися обраної стратегії і обмірковуйте кожне нове, що відхиляється від неї рішення. Постійно "тікаючи" то в одну, то в іншу сторону ви будете витрачати зайвий час і кошти на не завжди корисні ідеї. Цим можна уповільнити зростання бізнесу.
2
Постійно аналізуйте, як йдуть справи у конкурентів, які у них з'явилися нові ідеї. Фіксуйте все, навіть новий дизайн вивісок. Спостерігайте за їх розвитком по інтернету і (при можливості) особисто: заходите в магазини конкурентів, стрижіться в їх салонах краси і т.д.
3
Оцінюйте свої конкурентні переваги і розвивайте їх. Якщо ви бачите, що у конкурентів з'явилися цікаві ідеї, спробуйте застосувати їх у своєму бізнесі, якщо тільки вони не будуть деструктивно впливати на вашу загальну стратегію.
4
Раз на півроку проводите оцінку своїх співробітників. Це потрібно для того, щоб виявити їх здібності та потенціал, який потрібен вашому бізнесу, зробити кадрові перестановки, поошріть успішних працівників. Також така оцінка дозволяє розпізнати неефективних людей.
5
Не забувайте про рекламні кампанії. Якщо перша рекламна кампанія пройшла успішно і у вас одразу з'явилося досить клієнтів, це не привід зупинятися. Чим більше у вас буде клієнтів, тим краще буде рости бізнес і, відповідно, прибуток. Тому продумуйте можливості просування своїх нових послуг, шукайте нові способи заявити про свою справу. Слідкуйте, щоб сайт вашої компанії працював без проблем, спеціально найняті співробітники справно вели блоги. Проводите рекламні акції серед своєї цільової аудиторії. Це не тільки не дозволить компанії "вилетіти з обойми" і зблякнути на тлі конкурентів, а й гарантуватиме зростання.