Магазин дитячого взуття: Як вибрати назву.

Як човен назвеш, так вона і попливе. Тому найманого - завдання творча і дуже відповідальна. Підбирати назву для магазина слід таким чином, щоб воно перегукувалася з його характеристикою, підкреслювало конкурентні переваги і було зрозуміло цільової аудиторії покупців.
Вам знадобиться
  • творчі навички,
  • багатий словниковий запас,
  • аналітичні здібності (моніторинг назв продукції конкурентів)
Інструкція
1
Якщо ваш магазин орієнтований на зовсім юних покупців (точніше, на їх платоспроможних батьків), тобто в асортименті переважає взуття для дітей до 10 років, самим безпрограшним варіантом буде назвати торгову точку зрозуміло і просто. Вдалі приклади: «Черевичок», «Топтижка» і т.д. Такими назвами ви відразу привернете свою основну цільову аудіторію.Вибірая назву для магазина , багато комерсантів за краще грати на інтересах його потенційних покупців. Дитина обов'язково поведе батьків в магазин, назва якого йому імпонує. І тут основний упор треба зробити на те, щоб переключитися «на дитячу хвилю». Придумайте назву, пов'язане з відомим персонажем популярного мультсеріалу, який є для дітей прикладом для наслідування. У цьому випадку в ваш магазин «не заросте народна стежка».
2
Підхід до вибору назви для підліткового взуттєвого салону повинен бути трохи іншим. Не забувайте, що підліток - це, в першу чергу, особистість, яка прагне до самовираження. І якщо обіграти прагнення дитини виділитися з натовпу (хоча б і за допомогою взуття), то він піде саме в ту взуттєву крамницю, назва якої також відрізняється на тлі нудних вивісок більшості торгових точок. Яскравий приклад назви подібного формату - мережа магазинів «5 Карманов». Придумайте гідну альтернативу і викладіть на вітрину товар відповідного асортименту.
3
У випадку, якщо подана у вашому магазині дитяче взуття нічим не відрізняється від більшості продукції конкурентів, залучити відвідувачів назвою все одно можна. Для таких випадків на вивісці вказують ключові для споживача слова: «доступно», «дешево», «розпродаж», «знижка». Використовуючи такі назви (як, наприклад, бренд «Взуттєва знахідка» або "Взуттєвий рай"), ви привернете покупців з малим бюджетом, і, якщо ціни у вашому магазині дійсно не великі, цю аудиторію ви міцно закріпіть за собою.