Як лікувати ГРВІ у грудничка. груднічок орви.

За даними досліджень міська дитина в середньому хворіє ГРВІ від 7 до 10 разів на рік. Якщо дитина здорова, то в цілому ГРВІ у нього проходить безслідно. Організм же грудничка недосконалий. Тому не вилікуване вчасно захворювання може призвести до тяжких наслідків. Дітей такого віку краще оберігати від зараження. Зокрема, загартовування з пелюшок дозволяє знизити частоту прояву хвороби.
Вам знадобиться
  • Провітрювати кімнату, зволожувати повітря, відвар родзинок або шипшини, парацетамол або аспірин, змінити режим харчування малюка.
Інструкція
1
У разі захворювання грудничка ГРВІ необхідно викликати лікаря додому. Тому що тільки він зможе точно визначити характер хвороби і призначити відповідне лікування.
2
В кімнату хворого малюка забезпечте надходження свіжого повітря. Влітку можна відкрити вікно навстіж, а взимку кватирку. Якщо на вулиці дуже холодно і вітер, то провітрюйте приміщення у відсутності дитини (перенесіть його в іншу кімнату). Це необхідно для того, щоб знизити температуру повітря навколишнього середовища.
3
Зазвичай в холодну пору року повітря в приміщенні через обігрівальних приладів сухою. Тому слід його зволожувати. Для цього кілька разів в день проводите в кімнаті хворого вологе прибирання, можна поставити ємність з водою або використовувати зволожувач повітря.
4
Якщо у грудничка температура піднялася до 38 градусів, то слід її збивати. Інакше, можуть початися судоми. Для цього залиште на ньому мінімум одягу. Так як організм повинен мати можливість втрачати тепло. Щоб не було зневоднення організму, треба давати дитині більше пити. Кращий напій для дітей першого року життя - відвар родзинок. Якщо немає його, то можна давати пити відвар ягід шипшини, смородини. Чим вища температура, тим частіше давайте пити.
5
Частіше міняйте пелюшки, прикладайте до лоба холодний компрес.
6
Якщо все вище описані способи не допомагають, то можна в домашніх умовах можна дати малюкові два препарати - парацетамол (краще в свічках) і аспірин до приходу лікаря.
7
Шлунку хворіє малюка теж необхідний щадний режим. Наприклад, грудничку можна збільшити число годувань до 10, зменшивши обсяг грудного молока або суміші.
8
Якщо дитина заснула, то не слід його будити для того, щоб поміряти температуру або дати ліки. За винятком тих випадків, коли це життєво необхідно. Сон - один з кращих засобів лікування.
Зверніть увагу
Висока температура - це захисна реакція організму на вірус. Тому, якщо температура у дитини менше 38 градусів, то збивати її не слід. Інакше, ви просто знизите захисні властивості організму.
Корисна порада
Антибіотики не діють на віруси. Тому вони марні при лікуванні ГРВІ.