Як лікувати діатез у новонародженого.

діатез страждають, як правило, маленькі діти. Захворювання являє собою алергічну чутливість, яку викликає та чи інша їжа та інші подразники. Оскільки діатез сприяє розвитку себорейного дерматиту, екземи та інших шкірних захворювань, лікування слід починати якомога швидше.
Вам знадобиться
  • - вітаміни;
  • - антигістамінні препарати;
  • - пшеничні висівки;
  • - зволожуючі креми;
  • - ромашка, чистотіл , череда, кора дуба;
  • - персик.
Інструкція
1
Алергени, як правило, мають харчову природу. Тому перш ніж почати лікувати діатез у немовляти, сформуйте раціональне харчування. При цьому головним джерелом цінних мікроелементів і раніше має залишатися материнське молоко. Його білки не викликають алергічних реакцій і легко розщеплюються в організмі малюка. Оскільки травний тракт у новонародженого не в змозі впоратися з багатьма продуктами, це важливо.
2
Діатез у дітей може посилюватися в результаті надмірного вживання вуглеводів. Тому цукор замініть фруктозою.
3
Покажіть новонародженого з симптомами діатезу лікаря. Він призначить лікування і буде постійно спостерігати за його станом. Лікування вираженої харчової алергії, як правило, проводять медикаментозними препаратами. Також призначають вітамінотерапію. Під час загострення застосовують антигістамінні препарати.
4
Наявність діатезу у новонароджених вимагає правильно підібраного догляду за ураженими ділянками шкірного покриву. Якщо шкіра суха, купайте дитини в пшеничних висівках, використовуйте дитячу косметику, до складу якої входять зволожуючі компоненти. Це може бути спеціальний крем або молочко для немовлят.
5
Запалені ділянки шкіри обробляйте кремом з високим вмістом окису цинку. Також можна використовувати відвари квітів ромашки, череди, чистотілу, кори дуба. Вони володіють загоюють і протизапальними властивостями. Однак якими б універсальними були ці кошти, вони можуть стати причиною нових проявів алергії. Тому постійно спостерігайте за станом шкіри дитини.
6
Візьміть абрикос, з кісточки вийміть ядро і розітріть до порошкоподібного стану. Далі додайте кукурудзяна олія в співвідношенні 1: 1 і поставте в тепле місце. Через три дні масло відіжміть. Змащуйте їм шкіру малюка. Незабаром висипання зблякнуть і остаточно зникнуть.
Зверніть увагу
Як лікувати діатез у новонародженого. Діатез дуже складне і небезпечне стан для грудного малюка. Діатез, є не захворюванням, а саме станом, який показує схильність дитячого організму до будь - яких захворюванням. Також, діатез у немовлят можна лікувати народними засобами і це лікування буде дуже ефективним.
Корисна порада
Причини діатезу. Давайте спочатку розберемося в причинах виникнення такого захворювання, як діатез у грудничка в перші місяці його життя. Повноцінної інформації про дану проблему у новонароджених, медицина, на жаль, поки не має. Відповідаючи на питання про те, як лікувати діатез у немовлят, слід відразу ж виділити важливість правильного харчування і продуманої дієти. Краще, щоб його підбирав педіатр, виходячи з індивідуальних особливостей організму дитини.