Як приготувати фрі в аерогрилі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Картопля-фрі завжди асоціюється з Мак-Дональдсом і фритюрі з великою кількістю масла. Її люблять усі - від мала до велика. Проте лікарі-дієтологи постійно нагадують про те, що смажити продукти в маслі вкрай не корисно для здоров'я. Приготуйте картоплю-фрі в аерогриле - це чудовий вихід.
Вам знадобиться
    • свіжий картопля або заморожений фрі;
    • трохи рослинного масла;
    • сіль
    • перець за смаком.
Інструкція
1
Аерогриль чудовий тим, що не вимагає для приготування різних страв великої кількості масла. Дійсно, фрі, приготована у фритюрі, хороша всім, крім того, що смажиться вона в літрі рослинного масла. Якщо порція велика, і смажити доводиться в декілька прийомів, то інший раз доведеться і змінити масло на свіже. Крім великої витрати масла, а значить, і ваших грошей, це ще й серйозний удар по печінці, підшлунковій і шлунку. В даний час все більш популярним стає здорове пітаніе.Кроме того, великим плюсом аерогрилю є і той факт, що він має на увазі мінімум рухів тіла під час приготування смачних страв.
2
Поставте розігріватися аерогриль. Виставите максимальні параметри - найвищу температуру і швидкість конвекції. Займіться картоплею.
3
Найпростіше вийняти з морозильної камери куплений попередньо пакет замороженої картоплі фрі. Проте в прагненні приготувати найбільш натуральну і здорову їжу, зробіть картопля-фрі самостійно. Добре обмойте бульби, почистіть їх від шкірки і знову обполосніть під струменем холодної проточної води. Тепер наріжте картоплю тонкими брусочками. Для цього поріжте її на досить тонкі - шириною трохи менше сантиметра - кружечки. Кружечки кладіть на дошку і ріжте уздовж на брусочки з такою ж шириною (близько сантиметра) .Сложіте нарізану картоплю в миску, посоліть на своїй смак і додайте спеції, які ви любите. Це може бути перець або суміш перців, можливо, трохи зелені. Трохи збризніть картопля рослинним маслом. Масла повинно бути дійсно небагато, воно не повинно стікати, як якщо б ви заправляли салат, достатньо тільки трохи змастити картоплю. Перемішайте, щоб рівномірно розподілити масло і спеції.
4
Викладіть картоплю на середню грати. На деку вона не прожарітся з усіх боків, і вам доведеться перемішувати її в процесі приготування. Однак і такий спосіб можливий. Щоб приготувати фрі в аерогриле , вам буде потрібно 15 хвилин.