Як смажити у фритюрниці.

Фритюрниця дозволяє швидко приготувати різноманітні смачні страви. Незважаючи на те, що подібні продукти не дуже корисні для здоров'я, зрідка побалувати себе картоплею або рибою у фритюрі може кожен. Тим більше, що процес приготування досить простий.
Вам знадобиться
  • - фритюрниця,
  • - рослинна олія,
  • - продукти.
Інструкція
1
Перед тим, як смажити у фритюрниці , ознайомтеся з доданою до апарату інструкцією. У ній описується не тільки принцип експлуатації фритюрниці, а й додаються рецепти приготування певних страв з урахуванням кількості необхідних продуктів.
2
Приготування під фритюрниці вимагає достатньої кількості рослинного масла, яке залежить від розміру фритюрниці. Для смаження бажано використовувати рослинне масло без запаху. Його сорт на якість приготування не впливає. Одну порцію масла можна використовувати неодноразово. Залийте його у відповідну чашу і потрібний режим приготування їжі.
3
Після того, як масло розігріється до високих температур, занурте в нього чашу із заздалегідь підготовленими шматочками продуктів. Якщо опустити м'ясо або картопля в недостатньо розпечене масло, то замість страви з рум'яною скоринкою вийде не дуже смачний, просочений жиром продукт. Наявність таймера під фритюрниці дозволяє не турбуватися про те, що страва вийде сирим або згорить.
4
Перед подачею на стіл дочекайтеся, поки масло надлишки масла стекут з готового блюда. Для цього можна викласти його поверх паперових рушників, а вже після того, як вони вберуть жир, розкласти продукт по тарілках.
Зверніть увагу
Готувати у фритюрниці можна різноманітні продукти, не тільки картопля або м'ясо, а й овочі і навіть борошняні страви. Однак при приготуванні потрібно пам'ятати про те, що масло має властивість вбирати в себе аромати і смакові відтінки того блюда, яке в ньому смажилося. Тому якщо після смаження риби захочеться приготувати пончики або хмиз, масло бажано замінити, інакше смак страви може вийти досить специфічним.
Корисна порада
Після закінчення приготування відкривайте кришку фритюрниці з обережністю. Незважаючи на те, що зовні кухонний прилад залишається холодним, всередині температура дуже висока і виривається з неї потік пари може обпекти руки. Не виливайте використане гаряче масло в раковину, інакше є ризик засмітити труби. Найкраще утилізувати його допомогою зливу в порожню тару після того, як масло охолоне.