Як приготувати страви в пароварці.

Прихильники здорового способу життя вже давно оцінили всі переваги такого кухонного приладу, як пароварка. Крім того, що страви в пароварці дуже корисні і використовуються навіть в дитячому харчуванні, готувати в ній дуже просто. Якщо освоїти прості правила використання пароварки, то можна зробити своє меню здоровим і різноманітним.
Вам знадобиться
  • - пароварка,
  • - вода,
  • - продукти.
Інструкція
1
Перед тим, як готувати в пароварці, необхідно заздалегідь продумати меню. Так як техніка є багатоярусної, можна зробити кілька страв одразу. В спеціальний відсік пароварки до певного рівня налийте воду. Якщо використовувати не холодну, а теплу рідину, то часу на приготування їжі буде витрачено менше. Потім розмістіть в нижній чаші вибрані продукти. Щоб вони готувалися рівномірно, шматочки повинні бути не дуже великими.
2
Якщо кількість обраних продуктів не поміщається в одній чаші, не намагайтеся розмістити все допомогою ущільнення або викладання шматків один поверх іншого. Краще візьміть другу чашу. Між порціями повинен бути вільний простір, що сприяє циркуляції пара між ними і прискоренню процесу приготування.
3
Коли чаші будуть розміщені, накрийте пароварку кришкою і включіть її в розетку, після чого виберіть потрібний режим приготування їжі. Перевага техніки в тому, що проблеми того, скільки готувати в пароварці, просто не існує, так як вона відключається автоматично.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jNqqp7POZHM
Зверніть увагу
Принцип дії пароварки заснований на випаровуванні, одержується в результаті википання води, налитої в її нижню частину. Температура пара висока настільки, що в пароварці можна готувати найрізноманітніші продукти. Так як жири при такому способі приготування не використовуються, їжа повністю зберігає свій натуральний смак і максимальну кількість вітамінів, повністю підходить для дієтичного харчування.
Корисна порада
Незважаючи на те, що рекомендований час приготування є в кожній поданій до пароварці інструкції, будьте готові до того, що для ряду продуктів його буде потрібно збільшити. Так, рис і вироби з тіста не завжди встигають стати досить м'якими за відведений для їх приготування проміжок часу. Тому іноді тривалість готування потрібно буде підбирати індивідуально.