Як приручити швидко папугу.

Приручення папуги - це дуже трудомістка і клопітка заняття, на яке у вас піде досить багато часу. Але в тому випадку, якщо ви правильно розподіліть тренування і будете займатися з вихованцем регулярно, то приручити вихованця у вас вийде набагато швидше.
Інструкція
1
Якщо папуга вперше опинився у вашому будинку (наприклад, ви зовсім недавно його купили або вам тільки що його подарували), то йому потрібно дати час, щоб освоїтися на новому місці. Через кілька тижнів ваш вихованець звикне до обстановки, стане постійно рухатися і щебетати. Однак при вашому наближенні він все одно буде нервово бігати і шарахатися від корму.
2
Пора зайнятися його прирученням. У першу чергу необхідно домогтися того, щоб птах не боялася перебувати на вашій руці, адже все подальше навчання буде набагато пліднішим, якщо папуга сидить на вашому плечі і уважно слухає. Постарайтеся з'ясувати, яка їжа для вашого улюбленця є ласощами. Наприклад, це може бути будь-яка трава (кульбаба або мокриця) або горіхи.
3
Спробуйте погодувати папуги з руки, а не з ложечки. При цьому необхідно ласкаво розмовляти з ним, називати по імені. Повільно і обережно просуньте руку з ласощами в клітку. Птах навряд чи відразу підійде до їжі, адже для цього їй доведеться вступити на вашу руку, що вона боїться зробити. На перших порах бажано тримати їжу між вказівним і великим пальцем, щоб папуга хоча б вступив на ваші пальці.
4
В сутінковому світлі птах стане більш довірливою і дозволить вам трохи просунути руку. Ви можете просто тримати долоню в клітці, сидячи поруч з нею. Через час зголоднілий улюбленець підійде до корму, не дивлячись на свою боязнь. Не квапте події, будьте послідовними і не забувайте при цьому ласкаво розмовляти з папугою.
5
Остерігайтеся втратити довіру птиці. Папуги дуже чутливі і злопам'ятні, вони надовго запам'ятають образу.
6
Після того як одного разу птах сяде до вас на руку, спробуйте акуратно винести її з клітки. Обійдіть всю кімнату, а потім з тією ж обережністю поверніть папуги назад. З кожною прогулянкою необхідно збільшувати відстань, які ви пройдете з папугою в руці. Крім того важливо якомога частіше підносити птицю до вашої особи. Через час улюбленець сам захоче сісти на вашій голові або плечі.