Як привчити собаку до одягу.

Деякі люблячі господарі воліють одягати своїх вихованців за останньою модою. А для живуть в Росії власників невеликих собачок це і зовсім необхідність, інакше взимку тварина ризикує застудитися. Однак рідкісна собака одягає дбайливо обрану їй одяг з радістю, більшість же необхідно до цього терпляче привчати.
Вам знадобиться
  • - ласощі.
Інструкція
1
Привчати собаку до одязі можна з трьох - чотирьох місяців. Для початку ретельно підійдіть до вибору одягу для пса. Краще всього, якщо ви разом зі своїм вихованцем вирушите в магазин і приміряти декілька костюмів. Після того, як ви наділи на пса комбінезон, дайте йому пройтися. Подивіться, чи не заважає одяг тварині пересуватися, чи не натирає чи, чи не буде комбінезон перешкоджати собаці сходити в туалет. Якщо ви обираєте одяг на собаку - підлітка, візьміть костюм ширше.
2
Якщо з якихось причин ви не змогли поїхати в магазин з твариною, зніміть з нього мірки. Ви повинні знати довжину собаки від холки до основи хвоста, обсяг грудної клітки. Не забудьте назвати продавцеві породу вашої собаки, щоб він допоміг вам підібрати комбінезон і домовтеся, що ви зможете його поміняти, якщо одяг собаці все-таки не підійде.
3
Після того, як підходяща одяг обрана, почніть привчати до неї собаку . Одягніть вихованця будинку, щоб у нього була можливість гарненько розглянути і понюхати річ. Пускай собака походить одягнена по квартирі, ви ж в цей час повинні хвалити її і заохочувати ласощами. З кожним днем збільшуйте час, який собака проводить в одязі, починаючи від 10 - 15 хвилин.
4
Після того, як пес спокійно розгулює по будинку в костюмчику, можна вивести його на вулицю. Якщо ваш вихованець обожнює ходити на прогулянки, проблем з одягом не виникне, він звикне і буде радіти так само, як радіє, коли ви одягаєте на нього нашийник. Запасіться перед прогулянкою улюбленим собачим ласощами, щоб заохочувати вашого вихованця.
5
Якщо собака, одягнена в комбінезон, коштує як укопана і не хоче зрушуватися з місця, вам доведеться запастися терпінням і погуляти з нею подовше. Рано чи пізно пес все ж захоче в туалет, і йому доведеться добігти до найближчого дерева і підняти лапу.
Корисна порада
Поспостерігайте за своїм собакою, яка відмовляється гуляти одягненою. Найчастіше пси терпіти не можуть гуляти в комбінезонах, зате без проблем носять собачі куртки.