Як лікувати від бліх. Як вилікувати собаку від бліх.

Для кішок і собак блохи не є рідкістю. В наші дні для цих тварин розроблені різні засоби лікування: всілякі нашийники, спреї, таблетки, краплі й шампуні. Багато препаратів є комплексними і також захищають тварину від власоедов, вошей і кліщів. Але блохи можуть зустрічатися і у хом'яків.
Інструкція
1
Візьміть шампунь від бліх досить високої якості, він не тільки виведе бліх, але й на невеликий термін захистить від їх появи. Такий засіб допомагає позбавиться від бліх, що мешкають саме на кішці або собаці. Нанесіть шампунь масажними рухами, потримайте стільки часу, скільки вказано на упаковці, дуже ретельно промийте шерсть тварини, щоб не допустити отруєння.
2
Краплі, застосовувані для лікування від паразитів, займають перше місце, адже проникаючи в кров тварини препарат під час укусу передається і блосі, тим самим вбиваючи її. Він ефективний протягом місяця. Нанесіть засіб на холку, і загинуть блохи не тільки на вашому улюбленця, а й навколо.
3
Хорошими результатами в лікуванні від бліх володіє і спрей. Його терміну дії вистачає на три місяці. Розпорошите засіб над собакою чи кішкою, і ви видалите бліх не тільки на своєму тваринному, а й на не великому відстані від нього.
4
Нашийник не може похвалитися великою безпекою та ефективністю, так як в його складі не виключені засоби, здатні викликати алергічні реакції. Одягніть нашийник на кішку або собаку, і спостерігайте, чи не з'явиться алергія.
5
Якщо у вашого вихованця проявиться алергія на нашийник, то будьте уважні до всіх вищевикладеним засобам. Перед застосуванням будь-якого з них уважно прочитайте порядок дій і дозування.
6
Заразитися блохами також може і хом'як, що відбувається дуже рідко, від інших домашніх звірів. Паразитів у хом'яків можна вилікувати нешкідливими для гризунів лікарськими порошками. Першим ділом знайдіть і приберіть вогнище зараження, знайдіть початкового рознощика бліх.
7
Після цькування бліх у тварин вам буде потрібно ретельно прибрати всю квартиру. Пропилососьте м'які меблі, вимийте підлогу і плінтуса, протріть підвіконня. Виперіть все покривала і підстилку тваринного, після прання все висушіть на сонці. Крім цих заходів скористайтеся аерозолем для знищення комах, при застосуванні яких дотримуйтесь заходів безпеки. Чи не мийте підлогу в перебігу однієї неделі.Еслі ви не зуміли позбутися від бліх, і таке лікування не принесло результату - повторіть процедуру через 2-3 тижні. Боротьба з блохами не є дуже складною процедурою, але від їх появи можна вберегти і свого улюбленця, і себе, дотримуючись елементарних правил догляду за твариною.