Як встигати жити і працювати.

Вимоги, які диктує робота і ваші особисті потреби необхідно гармонійно поєднувати - це факт. Тому що саме дотримання балансу work-life зробить вас по справжньому успішною людиною.
Інструкція
1
Стрес і психологічні навантаження, яким ми щодня піддаємося на роботі - причина більшості хвороб. Вихідні з сім'єю, день, присвячений улюбленому хобі, просто пара годин з книгою, в умовах сучасного життя - ці речі набувають колосальну значимість. Без цієї розрядки ви, швидше за все, "згорите" на роботі, особливо якщо вона вимагає від вас максимальної самовіддачі, орієнтованості на результат і постійного прийняття рішень. Усвідомлення цього факту - ваш перший крок до гармонійної, багатогранної, відкритою як для кар'єри, так і для навколишнього світу, життя.
2
Дуже важливо оцінити свої внутрішні ресурси і, відповідно до цього, правильно розподілити пріоритети. У житті є речі першорядної важливості, такі, наприклад, як ваше здоров'я. І в порівнянні з цим навіть така подія, як партнерська зустріч, втрачає свою значимість. Вам просто необхідно навчитися відрізняти дійсно необхідні завдання від завдань другорядних і від зовсім вже необов'язковою "лушпиння".
3
Модний зараз тайм-менеджмент стане вашим головним помічником. Важливо розробити власний стиль роботи, при якому вам вдасться старанно і в строк виконувати свою роботу без перевитрати сил і можливостей. Це здійснимо тільки за умови, що, відповідно до попереднього пункту, ваше часом не буде розпорошуватися по дрібницях, а увага буде зосереджена на найбільш важливих речах з робочою і особистої сфери.Начніте з малого - купіть хороший щоденник і розпишіть плани на день. Придумайте свою систему знаків, якими будете позначати справи першої, другої і третьої важливості.