Як позбутися білих плям на зубах.

Білі плями на зубах , що є ознакою флюорозу, можуть з'являтися у людей у віці. Дане захворювання виникає в результаті безперервного надлишкового надходження фтору в організм. Воно часто з'являється у жителів регіонів з високою концентрацією фтору у воді або у працівників підприємств, де кількість фтористих сполук у повітрі перевищує норму.
Інструкція
1
При виникненні флюорозу на початкових стадіях на передніх зубах з'являються білі плями або смуги, які, як правило, розташовані симетрично. Зазвичай раніше інших флюороз вражає різці. Коли вміст фтору в організмі починає тривалий час перевищувати норму, плями з'являються на інших зубах . Якщо на цей симптом не звернути уваги, то з часом плями темніють, набуваючи коричневий або навіть бурий колір.
2
Якого-небудь специфічного лікування цієї недуги не існує. У першу чергу необхідно усунути причину його виникнення - підвищений вміст фтору. Питну воду слід ретельно очищати, від застосування зубних паст і ополіскувачів з фтором потрібно відмовитися. Особливу увагу необхідно приділити харчуванню. У раціон потрібно включити молочні продукти, свіжі фрукти і овочі. У зимовий час слід приймати риб'ячий жир, полівітаміни. Чи не поміщає трохи ультрафіолетового опромінення.
3
При початковій стадії флюорозу, коли на емалі з'являються білі плями, проводять відбілювання зубів з реминерализующей терапією, при якій відбувається насичення емалі сполуками кальцію, фтору і фосфору. Ці речовини проникають тверді тканини зуба, насичують і зміцнюють їх. Ремінералізацію проводять шляхом аплікацій або за допомогою електрофорезу. Для цієї процедури використовують розчини глюконату кальцію і фториду натрію, які чергують один з одним.
4
Іноді на початковій стадії флюорозу призначають препарат «Ремодент». Він містить комплекс елементів, одержуваних з кісток тварин і необхідних для ремінералізації емалі. Перед проведенням процедури зуби ретельно очищають від зубного нальоту, висушують їх, а потім накладають ватні тампони, просочені в розчині. Після завершення аплікацій не можна приймати їжу протягом 2-х годин. Курс лікування становить, як правило, 15-20 аплікацій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ayJIJBiU6ZM