Як позбутися головного болю вагітної.

Багато вагітні жінки стикаються з такою неприємною проблемою, як головний біль. І задаються питанням, як можна її полегшити, чи приймати лікарські препарати, як її уникнути.
Інструкція
1
Головний біль - це самий неприємний синдром, що супроводжує вагітність. Чаші всього він з'являється в першому і третьому триместрі. По-перше, визначте причину появи головний болю і спробуйте її усунути. Якщо причиною болі стала перевтома або сильний стрес, накладіть на потиличну частину голови холодний компрес. Голод також може призвести до головний болю, їжте при найменшому бажанні.
2
Причиною головних болів можуть стати і продукти китайської кухні, шоколад, мариновані продукти, велика кількість кави та чаю, а також червоне вино. Подумайте, що ви їсте. До зрушень біохімічних показників може призводити і змінюється гормональний фон. Залежно від таких змін і провокуються напади головний болю.
3
Всі лікарські препарати, навіть самі нешкідливі на ваш погляд, приймайте тільки після консультації з вашим лікарем.
4
Застосуйте компрес, щоб зняти біль. Прикладайте його до чола або шиї. Компрес може бути теплим і холодним, виберіть відповідний для вас, він допоможе позбутися від мігрені.
5
Прийміть прохолодний душ, адже холодна вода звужує розширені кровоносні судини тіла і є простим засобом від головний болю. Якщо прийняти душ неможливо, то просто намочіть обличчя холодною водою, так ви зможете зменшити біль.
6
Спробуйте повний масаж тіла, він творить чудеса, але тут не обійтися без допомоги фахівця. Попросіть особливу увагу приділити м'язам спини, зосередиться на плечах і шиї. Це допоможе зняти напругу і усунути вогнища болі у вашій голові.
7
Спробуйте підняти голову, адже приводом для болі може стати схилена вперед поза при читанні або роботі за комп'ютером. Випийте теплого чаю з м'ятою або мелісою, його приємний аромат і тепло неодмінно допоможуть зняти біль.
8
Помассируйте кілька хвилин точку між великим і вказівним пальцями. Зробіть інгаляцію з ефірних масел.