Як лікувати контрактуру.

Контрактура - серйозне захворювання суглобів, виражене в обмеженні їх рухливості, або, при запущеній хворобі, в їх повної нерухомості, супроводжуване сильним болем. Причини виникнення контрактури можуть носити різний характер, тому способи лікування визначаються після повного аналізу захворювання.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно сказати, що самостійно займатися лікуванням контрактури можна. Потрібно обов'язково звернутися до лікаря. Він визначить складність захворювання і призначить комплексне лікування. В деяких випадках приймається рішення про необхідність хірургічного втручання.
2
Як правило, лікар призначає спеціальні вправи і масаж для поліпшення рухливості суглобів. Поступово гімнастика ускладнюється, і збільшується навантаження на м'язи.
3
Чи принесуть користь і зігріваючі розтирання, які можна робити самостійно. Наприклад, на основі кінського каштана, яку роблять таким чином: плоди каштана нарізають, заливають горілкою і настоюють протягом двох тижнів. Отриманим складом необхідно натирати уражене місце щоденно перед сном.
4
Виникнення контрактури може бути викликано різними віковими захворюваннями суглобів, наприклад, артрит або артрозом. У цьому випадку лікування повинно бути в першу чергу спрямоване на позбавлення від цих хвороб. При різних проблемах з суглобами будуть корисними та ефективними лікувальні ванни. Температура води повинна бути не вище 40 ° С, а час прийому становить 20-25 хвилин. Для цього знадобляться такі рослини: листя лопуха, кореневище пирію, чебрець, хвощ польовий, фіалка польова, багно болотний. Літром води необхідно залити 8 столових ложок суміші і довести до кипіння. Через півгодини настій процідити і додати у ванну. Курс лікування складає близько 15 ванн, які можна приймати щодня, або через день.
5
Також корисна дія трави надають у вигляді лікувального чаю. Фітотерапія є ефективним методом лікування різних захворювань. Для приготування відвару вам знадобляться: корінь лопуха, корінь барбарису, трава звіробою, суниці, фіалки польової, корінь цикорію, супліддя хмелю, плоди фенхелю, м'ята перцева, трава вероніки. На півлітра окропу необхідно взяти 3 столові ложки суміші трав і настоювати в термосі протягом 7:00. Приймати 3 рази на день по 150 грам відвару в перервах між прийомами їжі. Через кожні 2 місяці необхідно робити перерву на 10 днів.