Як лікувати емфізему.

Пошкоджені перегородки між альвеолами свідчать про емфізему легенів. Захворювання характеризується збільшенням обсягу легень, їх дряблостью. Відбувається звуження дихальних проходів. У зв'язку з цим людині припадати прикладати зусилля, щоб зробити вдих.
Вам знадобиться
  • - Бадилля картоплі;
  • - Настоянки з коріння і трав;
  • - Квітки картоплі;
  • - Дихальна гімнастика;
  • - Інгаляції.
Інструкція
1
Полегшити стан можна за допомогою соку зеленого бадилля картоплі. Почніть прийом з половини чайної ложки. У міру звикання дозу слід збільшити до 100 грам. Відмінно допомагає картопля, зварена в мундирі. Можна вдихати його пари або прикладати до грудей, розрізані навпіл бульби. При цьому груди? необхідно змастити козячим жиром.
2
Лікування емфіземи проводять травами і зборами. В однаковій кількості візьміть кмин, траву горицвіт весняний, плоди фенхелю, хвоща польового. Столову ложку збору залийте окропом (200 мл). Після того, як збір настоїться, процідіть. Приймайте вранці, вдень і ввечері по 1/3 склянки.
3
Візьміть гречку посівну. Залийте окропом (500 мл). Через дві години процідіть. Приймайте в теплому вигляді чотири рази на день. Половини склянки буде достатньо.
4
Емфізему ефективно лікують настоянкою з суцвіть Сівця лугового (20 гр.), І меліси (50 гр.). Залийте компоненти білим сухим вином (1 літр) і залиште на 24 години. При цьому пляшку необхідно час від часу струшувати. Процідіть. Приймайте вранці і ввечері по 100 мл.
5
В рівній кількості візьміть аніс, корінь алтея, солодки, соснові бруньки і шавлія. На одну столову ложку збору припадає стакан окропу. Після того як збір настоїться, процідіть і приймайте тричі на день перед прийомом їжі по 1/4 склянки.
6
Під час нападу емфіземи використовуйте квітки картоплі. Чайну ложку квіток залийте склянкою окропу. Через дві години процідіть. Приймайте вранці, вдень і ввечері за сорок хвилин до прийому їжі по 100 гр. Також даний настій допомагає при отдишке.
7
Стаканом окропу залийте столову ложку збору, до складу якого входить м'ята, шавлія, евкаліпт, трава чебрецю, корінь оману. Збір слід наполягти, після чого процідити. Вживайте вранці, вдень і ввечері після їди по 1/4 склянки.
8
Якщо у вас виявили емфізему легенів, відмовтеся від куріння, освойте дихальну гімнастику. Інгаляції повітрям з підвищеним вмістом кисню та інше лікування емфіземи під наглядом лікаря, дадуть свої результати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_EN2FkWCJ3E