Як полегшити головний біль.

Майже кожна людина не з чуток знає про головного болю. Їй страждають більше 30% населення. Головний біль може вказувати на наявність різних захворювань, однак найчастіше вона являє собою мігрень, викликану перевтомою.
Вам знадобиться
  • - фітотерапія;
  • - ароматерапія;
  • - масаж.
Інструкція
1
Полегшити головний біль допоможе фітотерапія. Замість звичайного чаю пийте трав'яні чаї, настоянки. Наприклад, настоянка пиретрума є відмінним засобом проти головного болю, яка була викликана спазмом або розширенням кровоносних судин. Також для усунення даної проблеми використовуйте листя пиретрума. Оскільки вони мають гіркий присмак, вживати їх краще в поєднанні з іншими продуктами.
2
Полегшенню головного болю сприяє чай або настоянка з пасифлори, Митника і розмарину. Також можна додати таволгу.
3
Візьміть за правило щодня випивати по чашці настою з розмарину, кори калини і таволги. Це посприяє розслабленню напружених м'язів. Впоратися зі стресом допоможе аналогічна суміш, але з додаванням вербени, сушеної пасифлори, вівсюг і ромашки.
4
Ефективним засобом в боротьбі з головним біль ю є ароматерапія. Ефірні масла, додані в ванну з гарячою водою, масажне масло здатні не тільки зняти напругу, але і усунути закладеність носа.
5
Використовуйте масло лаванди, ромашки, майорану, якщо причиною головного болю стало м'язове напруження. Евкаліптове і м'ятна олія допоможе при спазму судин, викликаних закладенням носа.
6
Використовуйте лавандова олія. Втирайте по кілька крапель в віскі, біля основи черепа і за вушної раковиною. Також допоможе аромат масел майорану, перцевої м'яти і лаванди. Просто капніть на хустку і вдихніть.
7
Добре зняти напругу можна за допомогою масажу. Помасажуйте лоб. Для цього помістіть біль шие пальці в центр. Інші пальці повинні залишатися з боків голови. Починайте просувати біль шие пальці до скронь. Дійшовши до кордону волосся, зупиніться. Повторюйте даний рух до тих пір, поки не помасажуйте весь лоб.
8
Після масажу чола переходите до масажу скронь. Кінчики пальців розташуйте на скронях і починайте сильно тиснути. Відрахуйте десять секунд, після чого ослабте тиск. Повільними круговими погладжуваннями закінчите масаж.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A1EtKImp38c