Як робити інгаляції з мінеральною водою.

Інгаляції з мінеральною водою є не менш ефективним засобом для лікування кашлю, ніж синтетичні відхаркувальні препарати. Після процедури скупчилася в бронхах харкотиння з легкістю виходить назовні.
Інструкція
1
Перевагою даного способу лікування кашлю є те, що він нешкідливий для більшості людей. Вірогідність розвитку важкої алергічної реакції мінімальна через того, що мінеральна вода є натуральним засобом. Крім того, вона не має системної дії на організм. Вдихуваний пар моментально потрапляє в легені і діє локально. Процедура може бути організована в будь-який зручний час. Існує декілька способів проведення інгаляцій з мінеральною водою.
2
Для проведення інгаляцій використовуйте будь-яку лужну мінеральну воду. Найбільш ефективний «Нарзан», але при його відсутності можна провести процедуру з «Єсентуки» (краще використовувати №4 або №17) або «Боржомі».
3
Перед проведенням процедури випустіть газ з мінеральної води. Для цього перелийте вміст пляшки в стакан і інтенсивно перемішайте ложкою. Для того щоб газ повністю вийшов, воді необхідно відстоятися не менше години.
4
Найбільш зручно проводити процедуру з використанням інгалятора. В цьому випадку не потрібно ніякої додаткової підготовки. За допомогою стерильного шприца або спеціальної мірної ємності, поставляється в комплекті з приладом, відміряйте 5 мл мінеральної води (або стільки, на скільки розрахований ваш інгалятор). Залийте рідину в резервуар і дихайте випарами близько трьох хвилин.
5
При відсутності інгалятора залийте в невелику каструлю 200 мл мінеральної води. Підігрійте її до 45-50 градусів. Вода більш низької температури не зробить терапевтичного ефекту. Пари занадто гарячої мінеральної води можуть обпекти дихальні шляхи.
6
Схиліться над ємністю з теплою мінеральною водою. Накрийте голову рушником і вдихайте пар протягом трьох хвилин. Для досягнення вираженого ефекту проводите процедуру кожні 4 години. Відмовтеся від прогулянок на час хвороби. Якщо немає можливості не виходити на вулицю, витримайте часовий інтервал після проведення інгаляції.
Зверніть увагу
Не проводьте інгаляції при температурі тіла вище 38 градусів. Перед процедурою важливо спочатку збити жар. Також утримайтеся від лікування даним способом, якщо у вас діагностована пневмонія або набряк легенів.