Як підключити інтернет в селі. ёта інтернет ловитиме в селах.

Таке благо цивілізації як інтернет сьогодні можна знайти не тільки у великих містах, але і в самих маленьких селах. Причому доступ до нього може здійснюватися не тільки традиційним способом, але і за допомогою бездротових технологій.
Інструкція
1
Найбільш стабільний вихід в інтернет в селі може бути здійснений за допомогою телефонної лінії. Практично в кожному селі мається телефонна станція (телеграф), де можна з'ясувати, чи надає телефонна лінія можливість виходу в інтернет за допомогою технології ADSL. У разі наявності такої можливості напишіть заявку на підключення послуги та віддайте його оператору. При цьому вам доведеться заплатити суму, рівну сумі місячної абонентської плати, яка відразу ж буде зарахована на ваш рахунок. Крім цього вам знадобиться спеціальний модем, а також спліттер, який дозволяє "роздвоїти" телефонну лінію, направивши одну її частину до комп'ютера, а іншу в стандартний телефон.
2
Якщо оператор стаціонарного телефонного зв'язку не надає послугу доступу до ADSL, то підключити інтернет в селі можна за допомогою бездротових технологій. Для цього придбайте спеціальний USB модем, який продається в точках підключення до мобільного зв'язку. Вибираючи USB модем керуйтеся даними про зону покриття кожного конкретного оператора зв'язку, а також інформацією про наявність технології високошвидкісної передачі даних 3G в вашому на селі нном пункті. Виходячи із сучасних тенденцій розвитку мобільного зв'язку і, зокрема, нових технологій високошвидкісної передачі даних можливість підключити бездротовий інтернет з'являється у жителів практично кожного на селі нного пункту Росії. При покупці USB модему вам знадобиться укласти стандартний договір з оператором на надання послуг мобільного зв'язку.
3
В селах, які не мають покриття мобільного зв'язку та телефонної лінії з технологією ADSL підключитися до інтернет у можна абсолютно екзотичним способом - за допомогою супутникової тарілки. Однак для цього вам знадобиться мати телефон і модем для передачі вихідного трафіку в мережу.