Як залучити удачу в життя. Як спіймати удачу за хвіст.

У житті багато чого цікавого, але, тим не менше, хочеться чогось ще. Комусь хочеться кохання, комусь грошей, комусь білого Мерседеса, а комусь удачу. Через брак бажаного можуть починатися образи, проблеми. Отже, потрібно домогтися бажаного, тобто залучити щастя і удачу в своє життя.
Інструкція
1
Для залучення удачі в життя існує багато способів. Починаючи від складних магічних і езотеричних способів, коли за допомогою чаклунства міняють долю, і до доступних всім методів, які ми зараз і розглянемо. Символом удачі на Русі споконвіку вважалася підкова, підвішена над дверима. Особливість підкови в тому, що вона символізує чашу, з цього, її необхідно вішати саме розкритими кінцями вгору, щоб ваша удача не витікала. Так само поруч з підковою над дверима прикріплювали пучок будяків, для відлякування злих духів. У країнах сходу удачу і багатство залучали за допомогою талісманів у вигляді порцелянових п'ятипалих жаб. Їх садили на гірки з монет і цілували. Для залучення удачі можна використовувати і Фен-шуй.
2
Для цього визначте у своїй квартирі зону удачі. Це визначається так: якщо розділити периметр квартири на 9 рівних квадратів, при цьому так щоб нижня лінія периметра збігалася з лінією стіни, на якій розташовані вхідні двері, то центральний квадрат і буде зоною удачі. У ньому можна встановити символ вашого знака зодіаку. Наприклад: для водних знаків - фонтан або акваріум. Для знаків вогню - камін, свічки. Для знаків повітря - голос вітру. Для знаків землі - дерево щастя.
3
Дерево щастя - це універсальний символ залучення удачі. І його можна зробити самим. Для цього можна нанизати на дріт намистинки і бісер. Вплести з отриманих гілочок дерево. Кінці гілок можна прикрасити самоцвітними камінням, підходящими для вашого знака зодіаку, або стразами. Зміцнити деревце можна за допомогою монтажної піни. Тоді воно буде не тільки радувати око, але і залучати у ваше життя удачу.
Природно, що найпростішим поясненням невдач або промахів є пошук причин, пов'язаних з відсутністю таланту або взагалі несприятлива карма. Найчастіше, невдачі приписують підступам ворогів і недоброзичливців. І в підсумку, смиренність з невдачами та іншими негативними ситуаціями стає звичайною справою. Насправді, виконання наших бажань залежить лише тільки від нас самих. Якщо почати цілеспрямовано рухатися в одному напрямку, удача не змусить чекати себе довго.
Інструкція
1
В першу чергу, стан щастя створюємо собі ми самі. Дозвольте собі цю розкіш. Адже часто ми самі себе обмежуємо, наприклад, в пошуку гарної і оплачуваної роботи (говорячи собі, що не впораємося). Підіть від сумнівів і повірте в себе.
2
Постійно себе мотивуйте. Постійно підтримуйте в собі думку про те, що мрія здійсненна, а всі бажання неодмінно коли-небудь збудуться. Підтримуйте себе в такому тонусі. Створюйте в голові картинки здійснились бажань (ніби це вже доконаний радісний факт), і їх здійснення не змусить довго чекати.
3
Заохочуйте себе за кожну перемогу. Святкуйте і відзначайте їх з розмахом. На відбуваються проблеми або невдачі не звертайте уваги. Заслужені нагороди дуже мотивують на досягнення наступних цілей і виконання чергових завдань. Можете навіть вести своєрідний щоденник, в якому висвітлювати приємні події, які сталися, будувати плани. Все невдачі, які відбуваються, потрібно сприймати як уроки, виносити з них позитивні конструктивні моменти. Ні в якому разі не дорікайте себе в тому, що щось не вдалося чи не вдалося.
4
Проаналізуйте те, чим вам дійсно подобається займатися. Будьте самим собою, не брешіть собі. Поважайте себе, цінуйте те, що в вас є хорошого: таланти, захоплення, інтереси, здібності. Адже цілком можливо, що риси вашого нестерпного, на думку шефа, характеру можуть стати основоположними у вашій кар'єрі в іншій сфері діяльності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rvrXUODRSNA
Корисна порада
Заведіть щоденник перемог і поразок.