Як прикрасити сайт до Нового року.

Власники багатьох сайтів в новорічний період міняють їх дизайн, а потім повертають його назад до колишнього. Що ж саме краще помістити на веб-сторінку, щоб вона дійсно виглядала святково?
Інструкція
1
Визначтеся, протягом якого саме періоду сайт повинен бути оформлений святково. Хорошим варіантом є наступний: з 10 грудня по 20 січня включно.
2
Зробіть резервну копію сайту для того, щоб після закінчення святкового періоду можна було швидко повернути його оформлення до звичайного.
3
фону сайту присвойте колір, який є відтінком зеленого, не надто світлий, але і не дуже темний. Можете також вибрати в якості фону зображення фрагмента ялинки без будь-яких прикрас. Воно має бути достатньо великим, щоб не повторюватися занадто часто. Стики однакових зображень повинні бути непомітними.
4
Змініть колір шрифту на світло-зелений, колір фону форм введення - на світло салатовий, шрифту в формах - на темно-зелений. У всіх випадках, текст повинен бути добре читаним.
5
Прикрасьте «шапку» сайту зображеннями ялинкових іграшок, «дощику», гірлянд в помірних кількостях.
6
Змініть зовнішній вигляд кнопок, наприклад, оформите їх у вигляді ялинкових куль.
7
Ні в якому разі не кладіть на сайт скрипт, який створює ефект рухомих сніжинок. У відвідувача сторінки від такого скрипта може почати сильно «гальмувати» браузер, що навряд чи викличе у нього захоплення.
8
Безпосередньо перед святами - Новим роком, Різдвом - помістіть в заголовок сайту відповідне поздоровлення. Приберіть його на наступний за святом день.
9
Після закінчення святкового періоду відновіть з резервної копії оформлення, але не зміст сайту, оскільки за цей період воно могло змінитися.
10
Не використовуйте один і той же новорічне оформлення сайту з року в рік. Щоразу робіть його новим.
11
Ніколи не займайтеся плагіатом відносно зображень, беручи їх з перших-ліпших сайтів . Пам'ятайте, що мікростокі і фотобанки також бувають безкоштовними, та й у вас, до того ж, напевно мається і власний фотоапарат. Поважайте чужу працю, якщо хочете, щоб інші люди поважали ваш.