Як послати повідомлення по інтернету.

Буває, що трапляється така неприємність: вам прийшло повідомлення , а гроші скінчилися. Відповісти ви ніяк не можете. Але якщо у вас під рукою інтернет, дана проблема легко вирішується!
Інструкція
1
У сучасному світі текстові повідомлення стали настільки затребуваними, що дзвінки вже, як кажуть, не в моді. Альтернативу придумали, скажімо так, чудову. А саме - ISQ. Але буває в житті так, що не передбачиш, як все обернеться. Так, повідомлення за допомогою аськи набагато дешевше звичайних, але що робити, якщо гроші на телефоні закінчилися, і навіть в ISQ НЕ зайдеш, а якщо і вийде, то ніяких гарантій немає того, що людина, якій вам необхідно послати повідомлення , знаходиться в мережі. Рішення даної проблеми досить банальне. Що не кажи, а все геніальне просто. Вам знадобиться інтернет. Тому першим ділом ви повинні будете всього-на-всього зайти з комп'ютера в мережу.
2
Далі вам знадобиться дізнатися зв'язок, якою користується людина, якій ви збираєтеся відправити текстове повідомлення . Найпоширенішими є Теле2, билайн, МТС і мегафон. Але немає такого сайту, в якому незалежно від типу зв'язку можна було відправити смс. Тому вам необхідно знати хоча б код оператора (наприклад, 8-904 -... - це абонент Теле2, 8-920 -... - мегафон, і так далі), за допомогою якого ви легко встановите, до якої саме зв'язку ваш співрозмовник підключений.
3
Потім в інтернеті в будь-якому пошуковику (будь то google.ru, або yandex.ru, або який-небудь інший) введіть текст приблизно такого змісту: "відправити безкоштовно смс". Вам запропонують на вибір безліч посилань. Шукайте відправку безкоштовних повідомлень на ту зв'язок, на яку вам необхідно. Після чого зайдіть на даний сайт і відправляйте відповідь вашому співрозмовнику.
4
Також є досить-таки цікавий і водночас альтернативний варіант відправки текстових повідомлень. Поштовий клієнт mail.ru має свою програму, схожу на ISQ, яка називається mailagent. Скачавши будь-яку версію собі на комп'ютер, ви зможете додати телефонний номер у вигляді контакту, після чого вам надасться можливість відправляти за допомогою даної програми безкоштовні смс-повідомлення.
Зверніть увагу
1) Будьте обережні при введення номера телефону. Ви можете допустити помилку, і повідомлення відправиться не тому, кому ви хотелі.2) Якщо ви вирішили скористатися безкоштовною відправкою смс за допомогою програми mailagent, то не забувайте, що там існує ліміт на відправлення повідомлень.
Корисна порада
Відправляючи смс-повідомлення, підписуйтесь конкретно, від кого воно. Інакше ваш співрозмовник просто не здогадається, кому відповідати.