Як завантажити на сторінку музику.

З появою онлайнових плеєрів і сервісів для прослуховування легальної музики завантаження музики на сторінку або в блог не вимагає написання спеціальних плеєрів та наявності потужних серверів для зберігання аудіозаписів. Сьогодні поділитися музикою в мережі може кожен.
Інструкція
1
Одним з найпопулярніших сервісів, що підтримують вбудовування плеєра на сайт або в блог, є Простоплеер. Це досить молодий для рунета проект, що об'єднує музичні файли з різноманітних аудіохраніліщ мережі і володіє якісним пошуком за назвою пісні та імені ісполнітеля.Для завантаження музики на свою сторінку , пройдіть за адресою prostopleer.com і зробіть запит в рядку пошуку. У вікні його результатів з'являться всі релевантні запиту композиції. Виберіть пісню, яку ви плануєте вбудувати в блог, і в рядку з нею натисніть на кнопку з іконкою шестерінки. У списку, команд виберіть "Код для вставки". Скопіюйте текст з сплив вікна і вставте його в редактор записів сайту або блогу. В результаті цього на сторінці записи з'явиться плеєр з обраної вами піснею.
2
Можливість завантаження композицій на особисті сторінки шляхом вбудовування коду плеєра також підтримується сервісом Яндекс.Музика. Для того щоб завантажити музику за допомогою цього сервісу зайдіть на головну сторінку проекту http://music.yandex.ru/і за допомогою штатного пошуку знайдіть необхідну пісню. Зверніть увагу, що в даному сервісі є набагато менше музики, ніж в Простоплеере, оскільки публікація треків у Яндекс.Музиці узгоджена з кожним правовласником. Знайшовши потрібну композицію, натисніть на її назву для того, щоб відкрити унікальну сторінку пісні. На цій сторінці натисніть посилання "Вбудувати в блог" і скопіюйте відкрився embed-код, а потім вставте його в редактор записів сайту або блогу. Плеєр з композицією з'явиться на сторінці нового поста, і її можна буде прослухати, натиснувши на Play.
3
Щоб завантажити на свою сторінку унікальний звуковий файлом, якого немає на перерахованих вище сервісах, скористайтесь сервісом DivShare. Зайти в нього можна за допомогою облікового запису Facebook. Після входу завантажте необхідну композицію на сайт і зайдіть на сторінку аудіозаписів вашого акаунта. Натисніть правою кнопкою миші на значок завантаженої пісні, клікніть по рядку "Embed" і скопіюйте цей код у редактор записів блогу. На веб-сторінці музика відкриється в спеціальному фірмовому програвачі від Divshare.