Як оформити стіну з телевізором. телевізор висить на стіні.

Ми вже не уявляємо собі вітальню без телевізора. Деякі сучасні моделі телевізорів передбачені для розміщення на стіні. Наука поки не зробила крок настільки далеко, щоб робити техніку без шнурів і кабелів, але, звисаючи зі стін, вони псують весь вигляд та інтер'єр кімнати. Очевидно, що необхідно оформити стіну з телевізором так, щоб замаскувати дроти і не порушити загального стилю.
Вам знадобиться
  • Гіпсокартон, дерев'яні рейки, кабель-канал, саморізи.
Інструкція
1
Виконайте в гіпсокартонної стіні кабель-канал. Для цього точно визначте місце, де буде висіти телевізор, і виріжте отвір за телевізором для проводів. Друге отвір виходу кабелю виріжте у підлоги, де знаходиться плінтус з кабель-каналом. Розетку можна зробити прямо за телевізором, в будь-якому випадку до неї повинен бути вільний доступ.
2
Замовте в багетній майстерні багет, тобто раму, за розмірами телевізора - це виглядає дуже органічно в класичному інтер'єрі. Не вішайте на стіну з телевізором картини, які будуть тільки відволікати і розсіювати увагу. Якщо ваша вітальня досить простора, то зробіть ряд ніш, де розмістіть телевізор, акваріум, картину або статую з підсвічуванням.
3
Бетонну стіну для кабель-каналу штробить не варто, якщо у вас не намічений грандіозний ремонт. Зробіть виступ з гіпсокартону, за яким і заховаєте всі дроти. Оформіть його контрастно за кольором з основною стіною, внизу помістіть декоративну полицю, її теж можна зробити гіпсокартонної і оформити так само, як і виступ.
4
Сховайте дроти в короб кабель-каналу, які у великому асортименті продаються в магазинах. Цілком можна підібрати якісний короб, який можна розташувати поверх стіни. Після пофарбуйте його фарбою в тон стін або декорують орнаментом, дублюючим орнамент шпалер. Стильно обіграний короб кабель-каналу, може стати родзинкою вашого інтер'єру.
5
Використовуйте нішу у вітальні, щоб помістити в ній ваш телевізор. Ніша повинна бути досить просторою, щоб забезпечити вентиляцію, необхідну для безпечної роботи телевізора. У ніші телевізор краще поставити на спеціальну тумбу. Зверху зробіть полички під сувеніри, проведіть освітлення для маленьких точкових світильників.
6
Подбайте про правильну висоті, на яку ви повісите телевізор - від цього залежить здоров'я ваших очей. Ідеальна висота для перегляду - середина екрану на рівні очей. Не вішайте телевізор туди, куди падатимуть прямі сонячні промені і поблизу від нагрівальних приладів.
Зверніть увагу
Якщо ви володіє навичками роботи з дрилем і маєте золоті руки, боятися самостійного монтажу не варто, якщо мова, звичайно, не йде про дуже важкому телевізорі. Перш ніж вішати плоский телевізор на стіну, потрібно переконатися, що вона здатна витримати його вагу. Кабельні з'єднання виробляються вже після того, як телевізор буде повішений на стіну.
Корисна порада
Важливим моментом установки є матеріал стіну, на яку буде вішатися телевізор. Як правило, якщо ви набували кронштейн для телевізора окремо в його комплектацію входить «монтажний» набір. Виробники кріплень вважають, що ви будете вішати телевізор на бетонну стіну, тому завбачливо комплектують свою продукцію тільки кріпленням для бетону.