Як клеїти флезеліновой шпалери.

Надзвичайно прості у використанні флізелінові шпалери . Справа в тому, що вам не треба займатися розкладанням громіздких рулонів на підлозі і намазувати листи клейовим розчином. Флізеліновий клей необхідно наносити прямо на стіну. Після цього аркуші акуратно беруться і розправляються по поверхні. Поверхня буде без здуття і зморшок.
Інструкція
1
Намазувати на стіну клей можна за допомогою валика. Не потрібно жаліти клею. Полотно має добре ковзати, проте патьоків краще не залишати. Розкочуйте валиком клей рівномірно. У тих місцях, де сильні потьоки, будуть утворюватися зморшки при наклейці. Єдиним винятком є кут. Дане місце вимагає багато клею. Він не повинен встигнути висохнути до моменту приклеювання сусіднього полотнища. Промащувати потрібно ретельно.
2
Виконувати розкочування першого полотнища найкраще зверху вниз, намагаючись, щоб край полотнища збігся із зазначеною лінією вертикалі. Необхідно залишити запас близько 5 сантиметрів. Робиться це для усунення можливого відхилення стелі або відхилення наклеєного стельового плінтуса від горизонталі. Коли будете котити, намагайтеся не відривати від стіни рулончик. В іншому випадку можуть з'явитися зморшки. Щіткою працюйте швидко й розмашисто. Розгладжуйте полотно від середини до країв. Якщо на полотні все-таки з'явилися зморшки, то розгладити їх можна за допомогою щітки. Не потрібно розгортати рулон далі, поки не заберете зморшку.
3
Після того, як полотно розкачати, можна відрізати заважає частина внизу. Робити це потрібно акуратно. Пам'ятайте про те, що плінтус може прикрити тільки 3-4 сантиметри. Якщо помітили пропущену зморшку, то розгладьте її пластиковим шпателем. Звертайтеся з ним акуратно, тому що можна випадково здерти тиснення верхнього шару. Після того, як зморшка разглажени, необхідно круглої стороною пластикового шпателя акуратно видавити клей з-під листа.
4
Далі перейдіть до верхньої частини. Потрібно обережно підрізати ту частину, яка загнута у стелі. Зовсім неважливо, проводиться стик стінових шпалер зі стелею або стельовим плінтусом. Дії аналогічні. Не забувайте обламувати сегмент леза ножа, коли він буде затупляться.