Як зробити проект кімнати.

Косметичний ремонт можна провести без особливих приготувань: просто купити нові шпалери і поміняти фіранки. Кімната буде виглядати охайно і ... буденно. Якщо ви хочете кардинально змінити інтер'єр, перед ремонтом потрібно буде зробити проект , тобто продумати і намалювати новий образ кімнати.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - ластик;
  • - фарби/кольорові олівці.
Інструкція
1
На аркуші паперу формату А3 накресліть план кімнати. Попередньо виміряйте довжину стін і порахуйте їх співвідношення. Ці параметри потрібно буде зберегти кресленні, зображуючи простір в зменшеному масштабі. Меблі переносити на креслення не потрібно - вам необхідно позначити на ньому лише дверні та віконні прорізи.
2
Продумайте функціональність кімнати. Чи буде вона повністю у володінні одного мешканця або потрібно буде розділити невеликий простір між кількома членами родини? Якщо вам потрібні декілька зон в межах кімнати (обідня і вітальня, спальня і кабінет і т.д.), відокремте їх на кресленні. Визначте приблизну площу кожної з них відповідно до кількістю і розміром меблів.
3
Переходьте до розстановки меблів на схемі приміщення. Чи не конкретизуючи її форму і стиль, намалюйте ті предмети меблів, які необхідні для життя в цьому просторі. Намагайтеся відійти від звичних схем розташування диванів і шаф (наприклад, вздовж стін), але в процесі пошуку оригінального рішення не забувайте про те, що людині в кімнаті має бути комфортно.
4
Підберіть стиль для кімнати. Приклади ви зможете знайти в журналах і на спеціалізованих сайтах в інтернеті. Враховуйте при виборі розміри і форму приміщення, а також його призначення. Не забувайте і про приблизну вартість втілення ідеї в життя.
5
До загальному плану додайте кілька замальовок кімнати, оформленої в обраному стилі. Конкретизуйте форму і колір меблів, визначте, якого кольору і фактури повинні бути підлогу, стелю, стіни, текстиль.
6
Розрахуйте приблизну вартість ремонту. Додайте прейскурант магазинів, в яких ви припускаєте закуповувати все необхідне і назва товарів. З таким проект ом на руках ви зможете зробити ремонт економним (з потреби), продуманим і організованим.