Як згадати минуле життя.

Згадати минулі життя - сама ця думка здається неймовірною, але люди, котрі розуміються на езотериці і древніх східних навчаннях, стверджують, що, досягнувши певного рівня знань і розвитку, згадати свої життя може каждий.Существует ряд методик, заснованих на тривалих медитаціях і роботі з свідомістю. Наприклад, метод під назвою «Радуга», ефективність якого проявляється при регулярних практиках.
Інструкція
1
Виберіть положення тіла, в якому ви відчувається себе максимально комфортно (сидячи або лежачи). Закрийте очі і постарайтеся расслабіться.Основа медитації - в очищенні свідомості від будь-яких думок; уявіть мітлу, яка вимітає їх при першій же появі. Спочатку досягнення ясного чистого стану буде непростим, але отримане відчуття блаженства варто того.
2
Працюйте з диханням, вирівнюйте його, це теж допоможе вам в процесі медитації. На рахунок чотири робіть глибокий вдих, потім на стільки ж затримайте дихання і видихніть так же на на рахунок чотири.
3
Продовжуйте дихати подібним чином і насолоджуйтеся досягнутим станом. Незабаром ви відчуєте, яке ваше тіло важке, ніби величезний льодовик. Запам'ятайте цей стан. Потім уявіть своє тіло неймовірно легким, легше хмарки, ширяючого в небі.
4
Головна мета на цьому етапі - не заснути. Як тільки відчуєте можливість цього, продовжуйте працювати з свідомістю. Погляньте в себе. Згадайте і сконцентруйтеся на своїй головній меті - згадати своє минуле життя. Емоції і почуття, які виникнуть у вас в цьому момент, є ключовими в розгадки таємниці вашого минулого.
5
Продовжуйте рівно дихати, набирайте повні легені повітря, не втрачайте розслабленості тіла і чистоти розуму.
6
Тепер представляйте по черзі кольори: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий. Зафіксуйте виниклі ощущенія.Затем зупиніться, в цей момент ви можете побачити картини зі свого минулого життя. Звичайно, бачення прийдуть до вас не відразу, але головне не зупинятися і продовжувати практику.
7
Повторіть попередню вправу, представивши кольору вже в зворотному порядку.
8
Тепер приведіть дихання в його звичайний стан. Вдихніть максимально глибоко і потягніться тілом.
9
Натріть свої долоні один про одного, поки вони не розігріються, і прикладіть їх до закритих очей. Уявіть і відчуйте, як тепло від рук переходить до очей і лиця.
10
Тепер відкрийте очі і приберіть від них долоні. Вставайте повільно, не здійснюючи різких рухів. Ваш стан схоже на те, в якому ви виходите з сну, тому не навантажуйте себе, відпочиньте деякий час і займіться чимось легкім.Практікуя подібний метод тривалий час, ви почнете помічати нові картини, не пов'язані з вашої нинішньої життям, але явно пов'язані з вами. Почуєте голоси, в тому числі, свій і свого минулого оточення. Головне, не зупиняйтеся на розпочатому, і спогади ваших минулих життів відвідають вас в житті цієї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9WY-fSLcMYI
Зверніть увагу
Згадування минулих життів через сни може бути дуже продуктивним, тому зараз ми розберемо, як згадати минулі життя через сон, а потім розглянемо ще один спосіб як згадати минулі життя, вже трохи складніший у виконанні. Прийом, яким мені хочеться з вами поділитися полягає в наступному, коли йдете спати говорите собі приблизно наступне "У сні я відправлюся туди, де мені покажуть мої минулі життя".
Корисна порада
Як згадати минулі життя. Знову задаю собі питання. Звучить він гранично просто - "Навіщо я роблю цю роботу?" Це вплив на механізм пам'яті емоційного фактора, читай - астральні впливу. Те ж саме відбувається, мабуть, і з механізмом відтворення спогадів про минулі життя, якщо його запустити в дію. Такі експерименти відомі і поширені у вигляді регресивного гіпнозу, медитацій з відходом в "минуле" та інших технік роботи з підсвідомістю.
Є люди, спогади яких про минулі життя так само свіжі, як торішню поїздку у відпустку. Але все ж переважна більшість не може згадати не тільки ким вони були, але хоча б де й коли. Не може або не хоче?
Вам знадобиться
  • - темна кімната
  • - чаша з водою
  • - кварцовий кулю
  • - товста свічка
  • - помічник
  • - зручне крісло
  • - олівець і папір
Інструкція
1
Дочекайтеся вечора чи ночі, наповніть чашу водою і поставте її на стіл в темній, тихій кімнаті. Запаліть свічку і поставте її за чашею так, щоб ви могли бачити її мерехтіння в воді.
2
Візьміть в руки кулю. Тримайте його обома руками. Передбачається, що кварц має захисні властивості, а також може акумулювати вашу енергію.
3
Глядіть на воду. Вам потрібно дивитися спокійно, розслаблено, а не зосередившись і не кліпаючи.
4
Дозвольте тіням з вашого минулого прийти до вас. Подумки рухайтеся назад по часу вашого життя. Продовжуйте до тих пір, поки до вас не стануть приходити тіні з минулого життя. Спогади можуть бути хаотичними, непослідовними, змішаними зі спогадами про поточне життя. Не намагайтеся подумки впорядкувати їх. Сприймайте все як є.
5
Продовжуйте, поки не відчуєте, що пора зупинитися.
6
Обговоріть з помічником, чи не говорили ви чого-небудь в трансі, якщо говорили, то що саме? Запишіть все для подальшого осмислення.
7
Повторюйте цю процедуру так часто, як вам потрібно, для того, щоб відновити всі свої минулі життя .Якщо ця вправа не допомагає вам згадати, спробуйте іншу методику.
8
Сядьте зручне крісло. Розслабтеся. Уявіть собі будь-якої людини, якого зустрічали в цьому житті. Не вибирайте свідомо, а дозвольте імені та моменту зустрічі спливти у вашій пам'яті спонтанно.Ожівіте в пам'яті цей момент - що ви чули, відчували, осязали, у що ця людина була одягнена. Чи не згадуйте, тільки отримуйте інформацію. Дозволяйте відповідям просто спливати у вашій голові. Тепер у вас є людина, щоб повернутися у ваш час з минулого життя.
9
Закрийте очі. Зробіть три глибокі вдихи. Потім затримайте дихання на кілька секунд. Повторіть цю вправу кілька разів.
10
Уявіть собі золотий куля, що світиться, який охоплює вас, починаючи з ніг, і так по всьому тілу. Ви відчуваєте себе захищеним і розслабленим. Перебуваючи в цьому золотом коконі, уявіть, що ви відкриваєте двері в кімнату. Попросіть у потоків світла провести вас до минулого життя.
11
Коли ви пройдете через двері, запитайте у світла «Кого я знав в минулому житті?». Зафіксуйте своє перше враження - першу думку, емоцію, смак, почуття, картинку. Запитайте себе - «У якій країні я знав його/її в минулому житті?». Дочекайтеся першого враження. Те ж виконайте з питаннями: «В якому році це було?» «Як його/її ім'я?» «Яке ж було моє ім'я?» «Був я чоловіком чи жінкою?» «Якими були наші стосунки?» Коли у вас буде більше інформації, ви зможете задати більше питань.
12
Якщо у вас виникли труднощі з отриманням інформації, не турбуйтеся, зосередьтеся на золотистому світінні. Побудьте в ньому і почніть все заново.
13
Іноді інформація про минулі життя надходить як набір кадрів або безладних сюжетів. Записуйте все, що згадали. Іноді історія складається після декількох спроб.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на ваші сни, коли вам сниться як ви живете в іншу епоху, особливо якщо в снах ви іншої пола.Еслі вас приваблює певна історична епоха більше, ніж інші, то, можливо, це була «ваша» епоха . Особливо якщо ви володієте про неї якимись знаннями, які не отримували через навчання або чтеніе.Іщіте незрозумілі душевні рани - ірраціональні страхи і фобії. Можливо, це негативний досвід з минулого життя.
Корисна порада
Приготуйтеся до того, що не все в минулому житті були відомими і знаменитими людьми. Можливо, і ваша минуле життя було життям середнього людини.