Як облаштувати спальну кімнату.

У всіх будинках спальня, є особистою і закритою від сторонніх очей територією. Тут ви можете розслабитися після трудового дня і відпочити. Спальня відображає індивідуальні риси своїх господарів. При облаштуванні приділіть їй особливу увагу, адже це сама таємнича і зручна кімната.
Інструкція
1
Традиційний спальний набір складається з меблів витриманому в одному стилі. Розгляньте варіанти гарнітурів, що складаються з: ліжка, комода, туалетного столика з дзеркалом і пуфом, тумбочками, шафою. Міняйте набір меблів за своїм бажанням, прибирайте або доповнюйте предмети, на свій розсуд. Не забувайте заздалегідь виміряти обсяг приміщення.
2
Заздалегідь виберіть необхідний для вас стиль спальні. В суворої класики, використовуйте темну ліжко з високим і масивним узголів'ям, шафи з ніжками. Якщо у вас маленьке приміщення, то можна застосувати стиль хай - тек. В основу цього стилю входить використання світлих відтінків фарби, менша кількість меблів, використання сучасних деталей. Вам підійде стиль модернізму, якщо вам подобаються округлі форми і не стандартні рішення.
3
Не обмежуйте себе певними стилістичними рамками, спробуйте поєднувати кілька стилів, головне, щоб декор був добре продуманий і повністю вас влаштовував. Якщо у вас зовсім мало місця не турбуйтеся, використовуйте в місце ліжка розкладний диван, і тоді днем ваша кімната зможе перетворитися в прекрасну вітальню. Дозволить заощадити простір ліжко, вбудована в меблевий шафа. На додаток до ліжка не забудьте придбати хороший, якісний матрац.
4
Крім ліжка поставте в спальні комод або шафа, для всієї вашої одягу. Звичайно необхідно їх гармонійне поєднання із загальним інтер'єром. Не захаращуйте кімнату , а разом в неї все найпотрібніше в спальні. Якщо є така можливість, то обладнайте окремо гардеробну, з'єднану зі спальнею дверима. У маленьких кімнатах, для економія простору, використовуйте шафи - купе, двері з дзеркалами, висувні ящики під ліжком. Це допоможе заощадити потрібний простір і візуально збільшити кімнату .
5
Доповніть спальню оригінальними нічниками, вони додадуть затишку, стануть в нагоді при читанні перед сном. Використовуйте навісні полиці, на яких можна розмістити рамки для фотографій, сувеніри та будильник. Неодмінно постеліть поруч з ліжком палас, краще з довгим ворсом. Все це зробить вашу спальню дуже затишною і красивою.