Як зробити приховане освітлення стелі.

Приховану підсвітку стелі можна зробити двома способами: з використанням люмінесцентних та неонових ламп або світлодіодних стрічок. Щоб зробити підсвітку люмінесцентними лампами або неоновими трубками, простягніть проводку, встановивши лампи в підготовлені кріплення. Світлодіодну приховану підсвітку встановіть, прикріплюючи ліні на двосторонній скотч.
Вам знадобиться
  • люмінесцентні лампи, неонові трубки, світлодіодні стрічки, одиночні світлодіоди.
Інструкція
1
Попередньо зробіть в кімнаті натяжна ил підвісна стеля, яка має невеликий технологічний зазор. Для кріплення люмінесцентних ламп або неонових трубок, встановіть кріплення, закріпивши їх на стелі, проводку скрійте за натяжною або підвісною стелею. Встановіть лампи, використовуючи електронні, а не електромагнітні баласти, які забезпечують меншу масу конструкції, а також одночасний швидкий старт всіх ламп. При установці такої прихованої підсвічування дотримуйтеся обережності при монтажі не використовуйте горючих матеріалів, оскільки висока напруга, необхідне для запуску люмінесцентних ламп, може стати причиною загоряння. Для здешевлення конструкції можна використовувати білі люмінесцентні лампи, обклеєні спеціальною кольоровою плівкою.
2
Для монтажу світлодіодним прихованого підсвічування використовуйте світлодіодні стрічки. Для цього зачістьте монтажну поверхню, зніміть плівку з поверхні стрічки і притисніть її до цієї поверхні. Щоб стрічку не було видно знизу, на стелі зробіть спеціальний виступ типу карниза, у верхній частині якого і кріпіть стрічку. Відстань від карниза до стелі має бути таким, щоб світло не встигав сильно розсіятися і в той же час щоб не було видно окремих діодів.
3
При монтажі не перегибайте стрічки, їх мінімальний радіус повороту повинен становити 2 см. При підключенні спочатку до джерела струму підключіть контролер, а тільки потім - світлодіодні стрічки, дотримуючись полярності. При монтажі не використовуйте в послідовному з'єднанні стрічки довжиною понад 15 м, інакше занадто великий струм на правах діодах змусить їх вийти з ладу занадто швидко. Тому використовуйте для оформлення кілька стрічок довжиною до 15 м, під'єднуючи їх до джерела живлення паралельно. Для оформлення використовуйте одиночні світлодіоди, розташовуючи їх в задуманому порядку.