Як декорувати дитячу.

Почніть декорування дитячої з розуміння, який настрій має бути у дитини, що знаходиться в кімнаті постійно. Міняйте декорації в залежності від віку дитини. Віддайте все простір в кімнаті під його потреби. Зрозумійте, що у вашому розпорядженні знаходиться вся квартира, а ваша дитина володіє тільки своєю кімнатою.

Інструкція
1

Додайте все настільки функціонально, наскільки це може знадобитися дитині. Робіть простір дуже зручним, а потім перейдіть до прикраси дитячої.

2

Виберіть шпалери під фарбування, так ви зможете оновлювати кімнату, не вдаючись до суттєвих витрат і виснажливим ремонтам. Спробуйте трафарети для стін, вони дуже прості в застосуванні, на відміну від розпису. Виберіть підходящий для вас малюнок, який можна розфарбувати разом з дитиною так, як хочеться вам - це допоможе додати неповторність і настрій дитячої. Пограйте з простором, спробуйте створити цікаві сюжети, які зможуть додати кімнаті ефект казки. Не використовуйте повністю закінчений фрагмент, залиште малюкові можливість пофантазувати і пограти, як йому хочеться.

3

Пам'ятайте, дітям подобається все яскраве і різнобарвне. Багато малят, починаючи з раннього віку, віддають перевагу конкретному кольором. Це можна побачити в кольорах його малюнків, в одязі, яку він обирає. Спробуйте оформити кімнату в його улюбленому кольорі.

4

Непогано буде виглядати, якщо ви декоруєте шпалери і штори в дитячій однаковими елементами. Залучайте до прикраси дитячої та дитини, йому дуже сподобається декорувати місця для сну і ігри.Еслі ви використовуєте один колір в дизайні інтер'єру дитячою, то додайте кілька контрастних плям, наприклад, яскравий плед або подушки, також можна постелити яскравий палас.

5

Маленькі діти дуже люблять тварин. Підіграйте своєму малюкові, приклейте вінілову наклейку у вигляді мальованого звіра або героя з улюбленого мультфільму. Малюкові це сподобається, до того ж, такі наклейки добре ховають все зіпсовані ручками і фломастерами місця на стінах, можуть захистити поверхню від бруду, подряпин та інших ушкоджень.

6

Ви думаєте чорно-біле поєднання не підійде для дитячої? Помиляєтесь. Розбавлені яскравими плямами шпалери, меблі та оригінальні подушки, виконані у біло-чорному варіанті, будуть дуже красиво виглядати.