Як налаштувати шрифти в браузері. грубі шрифти в opera.

Часто текст на веб-сторінках виглядає трохи грубим, незграбним, до того ж, його форма залежить і від шрифту. В таких випадках можна налаштувати шрифти . Також з'являється необхідність у зміні розміру шрифту, якщо він занадто дрібний.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Налаштуйте відображення шрифтів в браузері Google Chrome. Налаштування мов і шрифтів в даному браузері дають можливість переглядати сторінки на рідних мовах. Для зміни даних налаштувань натисніть на значок ключа на панелі браузера, далі виберіть команду «Параметри», натисніть вкладку «Розширені», далі перейдіть на пункт «Веб-вміст». Далі виберіть потрібну графу, щоб змінити настройки шрифтів. Натисніть на кнопку «Налаштувати шрифти ». Вкажіть необхідний шрифт, фіксовану ширину шрифту, мінімальний розмір, а також кодування. Налаштування шрифтів і кодування, не відповідає початковому кодуванні веб-сторінки, може привести до неправильного відображення тексту. Встановіть потрібний розмір шрифту - для цього натисніть на значок ключа, виберіть пункт «Параметри» -> «Розширені», далі виберіть розділ «Веб-вміст» і виберіть меню «Налаштувати шрифти ».
2
Запустіть програму Opera, щоб встановити настройку шрифтів для даного браузера. Виберіть меню «Інструменти», натисніть на команді "Налаштування". Виберіть вкладку «Розширені» і перейдіть в розділ «Шрифти». В цьому вікні встановіть настройки для шрифтів, необхідні вам. Дане меню дозволяє змінити шрифти для тексту як самого браузера, так і відображуваного тексту на веб-сторінках. Для зміни шрифту елемента натисніть на нього, потім на кнопку «Вибрати». Виберіть потрібний шрифт, розмір і накреслення. Натисніть кнопку «Ок». Перезапустіть браузер, щоб зміни вступили в силу.
3
Запустіть браузер Mozilla Firefox, щоб змінити настройки шрифту в цьому браузері. Виберіть меню «Інструменти», там буде пункт "Налаштування". Перейдіть у вкладку «Вміст» і натисніть кнопку «Додатково». В даному вікні встановіть настройки шрифту, його розміру та кодування. Натисніть «ОК». Перезапустіть програму, щоб застосувати нові настройки шрифтів.
4
Встановіть згладжування шрифтів в системі, щоб змінити зовнішній вигляд шрифту на веб-сторінках. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть «Панель управління», далі «Екран», перейдіть у вкладку «Оформлення», натисніть кнопку «Ефекти» та виберіть команду «Застосувати наступний метод згладжування екранних шрифтів». Виберіть тип, і натисніть клавішу «ОК».