Як отримати пароль до аське.

ICQ можна без перебільшення назвати найпопулярнішим сервісом обміну миттєвими повідомленнями в світі. Навряд чи знайдеться людина, яка володіє інтернетом, який не знав би про " асьці ". Якщо ви - активний користувач ICQ, ви повинні знати, що при випадковій перевстановлення клієнта, або ОС паролі скидаються, а згадати їх буває часом непросто.
Вам знадобиться
  • встановлений клієнт ICQ, доступ до інтернету, поштовий ящик, введенниий при реєстрації і доступ до нього.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню https://www.icq.com/password/ru. На відкритій сторінці в поле "E-mail або номер ICQ" введіть відповідно ваш E-mail, на який зарегестрирован ваш аккаунт або номер ICQ. Поле "Захист від роботів" заповніть цифрами, які ви побачите на картинці праворуч від поля (Captcha) і натисніть "Далі". Якщо все вірно, ви перейдете на наступну сторінку із запрошенням відвідати ваш поштовий ящик і перевірити його на предмет наявності листи від команди ICQ.
2
Перевірте вашу поштову скриньку. За мить після того, як ви натиснули на "далі" в попередньому кроці, лист, який допоможе вам відновити пароль було сформовано і відправлено на вашу електронну пошту. Відкрийте лист, надісланий з адреси "icq_team@icq.com" з темою "Відновлення пароля ICQ". Прочитавши його, перейдіть по єдиною посиланню, що знаходиться в ньому. Вона розташована одразу після слів "Клацніть по наведеної нижче посиланням для відновлення пароля".
3
Призначте будь пароль до вашого аккаунту ICQ в межах 6-8 символів. Він може містити великі і прописні латинські букви і цифри і не може містити в собі російських букв, а також знаки пунктуації та інші сторонні символи. Після виконання цього кроку ваш пароль зміниться і ви можете почати працювати з ICQ.
Корисна порада
Призначайте тільки той пароль, який ви завжди зможете легко згадати в будь-якій ситуації.